.

.

  • Autor: Beata Michalik
  • 12 lis 2017 19:04 (aktualizacja: 15 lis 2017 09:22)

Forum Branży Meblowej - wkrótce kolejna edycja wydarzenia!

Gdzie szukać nowych rynków zbytu? Jak utrzymać szybkie tempo rozwoju branży meblarskiej w Polsce? Jak wykorzystywać efektywnie nowoczesne technologie i jednocześnie dbać o dobre wzornictwo? O tym i wielu innych sprawach dotyczących meblarstwa porozmawiamy podczas Forum Branży Meblowej 2018 w Katowicach.

Konkurs Meble Plus - Produkt 2018 - czekamy na zgłoszenia

Forum Branży Meblowej to cykl paneli dyskusyjnych, w których eksperci w dziedzinie meblarstwa poruszają ważne dla tego segmentu gospodarki tematy. Do dyskusji zapraszamy producentów mebli, dostawców materiałów i technologii dla przemysłu meblarskiego, projektantów mebli i wnętrz, przedstawicieli uczelni i instytucji związanych z tą branżą. 

W tym roku tematy dyskusji będą dotyczyły między innymi: eksportu polskich mebli, poszukiwania nowych rynków zbytu, rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych nie tylko w kręgu Unii Europejskiej. Eksperci porozmawiają również o wzornictwie mebli, spróbują odpowiedzieć na pytanie, jak zbudować markę na designie i jak rozwijać współpracę na linii projektant - producent. Nie zabraknie też tematów związanych z inwestycjami, rozwojem technologii, optymalizacją produkcji i trudnymi do rozwiązanie problemami rynku pracy.

Forum Branży Meblowej będzie towarzyszyło III edycji "4 Design Days" w Katowicach. Odbędzie się w lutym 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wydarzenie będzie również okazją do uhonorowania zwycięzców konkursu „Meble Plus – Produkt 2018”. Po cyklu paneli dyskusyjnych odbędzie się uroczysta Gala Konkursowa, podczas której wręczymy pamiątkowe statuetki i dyplomy.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ