Biznesmeblowy.pl

Fot. Kinnarps

German Design Award dla kolekcji krzeseł firmy Kinnarps

  • Autor: bm
  • 20 paź 2017 12:48 (aktualizacja: 20 paź 2017 13:18)

Rodzina krzeseł "Collection S" firmy Kinnarps powstała przede wszystkim po to, by idealnie wpisać się we współczesne, dynamiczne życie biurowe. za swój pionierski wkład w rozwój niemieckiego, ale również międzynarodowego wzornictwa została wyróżniona German Design Award 2018.

"German Design Award jest niezwykle prestiżową nagrodą, której otrzymaniem jesteśmy zaszczyceni. Collection S to rodzina krzeseł najwyższej klasy, marki premium – MartinStoll z portfolio Kinnarps, oferującej godne zaufania rozwiązania dla menedżerów. Pragniemy podziękować jury za wyróżnienie naszej pracy w dziedzinie wzornictwa. Naszym celem było połączenie w najlepszy możliwy sposób stylu, wygody i najwyższej jakości" – mówi Elisabeth Slunge, Dyrektor ds. Zasięgu Globalnego i Komunikacji w Kinnarps.

"Rodzina krzeseł z serii Collection S jest zakorzeniona w dziedzictwie marki MartinSoll. Obejmuje fotele biurowe, fotele i krzesła konferencyjne o różnorodnych funkcjach, ale wspólnej stylistyce i wysokiej jakości. Collection S charakteryzuje przemyślany dobór materiałów i kunszt wykonania, które doskonale odpowiadają potrzebom środowisk pracy dla menedżerów najwyższego szczebla" – dodaje Martin Rau, Kierownik ds. Produktu Międzynarodowego w MartinStoll.

W tym roku do konkursu German Design Award zgłoszonych zostało ponad 5 000 projektów. To konkurs, który w wyborze laureatów wyznacza najwyższe standardy. W procesie nominacji panele ekspertów z Niemieckiej Rady Wzornictwa (German Design Council) zapraszają do udziału w konkursie wyłącznie tych producentów, którzy dzięki jakości wzornictwa wyraźnie wyróżniają się na tle konkurencji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce