W strefie relaksu paryskiego showroomu Grupy Nowy Styl zostały wykorzystane fotele Abacus. Fot. Grupa Nowy Styl

W strefie relaksu paryskiego showroomu Grupy Nowy Styl zostały wykorzystane fotele Abacus. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: mg
  • 10 lis 2016 09:05 (aktualizacja: 10 lis 2016 09:30)

Grupa Nowy Styl otworzyła showroom w Paryżu

Grupa Nowy Styl otworzyła w Paryżu swój nowy showroom. Został on usytuowany w samym centrum ekskluzywnej IX dzielnicy przy Boulevard Haussmanns. Jego wnętrze inspirowane jest sztuką ulicy. Ostatnie prace remontowe zostały ukończone we wrześniu.

Potrzebowaliśmy przestrzeni, by pokazać nie tylko nowe produkty, ale też naszą koncepcję aranżacji poszczególnych stref biurowych - mówi Marc Olivier-Leroy z Grupy Nowy Styl we Francji W warstwie dekoracyjnej postawiliśmy na street art. Ulice miejskie to przestrzeń interakcji. Uliczny tłum przemieszcza się rytmicznie i według określonych zasad. Każdy ma swoje cele, ścieżki, swoje ulubione miejsca. Taki miejski, niezobowiązujący klimat i system funkcjonowania przenieśliśmy do naszego biura – dodaje autor pomysłu aranżacji.

Wykładziny showroomu imitują chodniki, gdzieniegdzie rozstawione są niby-kratki ściekowe, a ścianę zdobi graffiti, wykonane przez znanego francuskiego grafficiarza podczas wiosennych targów "Bureau Expo". W showroomie znalazło się również miejsce na funroom, który jest wyposażony nie tylko w zestaw piłkarzyków, ale też w profesjonalną trybunę z krzesłami "Abacus", dobrze znanymi kibicom stadionów w Nicei i Lyonie.

Biuro zajmuje całe piętro kamienicy, która została zaprojektowana na planie koła, więc po wejściu do niego można przemieszczać się po kolejnych strefach biura, na które składają się: open space i silent room, miejsca spotkań nieformalnych i sale konferencyjne, zaplecze kuchenne i przestrzeń relaksu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ