PARTNER PORTALU
Sebastian Osuch, business services senior manager Grupy Nowy Styl. Fot. Grupa Nowy Styl

Sebastian Osuch, business services senior manager Grupy Nowy Styl. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: mg
  • 10 lis 2017 09:36 (aktualizacja: 10 lis 2017 10:02)

Grupa Nowy Styl uczestniczyła w konferencji na temat Centrów Usług Wspólnych

Grupa Nowy Styl, czołowy producent mebli i systemów biurowych, uczestniczyła w konferencji z cyklu The BSS Tour, która odbyła się 18 października br. w Poznaniu. Była ona poświęcona nowym wyzwaniom stojącym przed Centrami Usług Wspólnych. To sektor o olbrzymim potencjale wzrostu.

Centra Usług Wspólnych to sektor o ogromnym potencjale wzrostu. Jest to jednocześnie jeden z najszybciej rosnących pracodawców, który również musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami.

Najważniejsze trendy w obszarze Centrów Usług Wspólnych, zmiany legislacyjne, a także wyzwania menedżerskie oraz te związane z optymalizacją procesów, transformacjami i robotyką – to najważniejsze tematy konferencji z cyklu The BSS Tour.

 W obliczu rynku pracownika biuro to nie tylko narzędzie employer brandingu, ale także element rekrutacji. Kluczowe jest zarówno pozyskanie, jak i utrzymanie dobrego pracownika w firmie - mówił podczas prezentacji Sebastian Osuch, business services senior manager Grupy Nowy Styl. Zdarza się również, że biuro staje się największym benefitem dla pracownika - wyjaśniał. 

Podczas spotkania Sebastian Osuch opowiedział także o nowym showroomie Grupy Nowy Styl, który jest jednocześnie przestrzenią inspiracji i spotkań – Office Inspiration Centre w Krakowie.

The BSS Tour to cykl konferencji biznesowych realizowanych przez Fundację Pro Progressio. W 2017 roku Grupa Nowy Styl uczestniczyła w spotkaniach odbywających się w różnych polskich miastach: Poznaniu, Bydgoszczy i Opolu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ