Fot. Grupa Nowy Styl

Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: mg
  • 04 gru 2017 10:04 (aktualizacja: 04 gru 2017 13:49)

Grupa Nowy Styl znalazła się w gronie najlepszych pracodawców 2017 roku

Wzorcowe zarządzanie zasobami ludzkimi oraz znaczący wpływ na rozwój gospodarczy regionu i kraju – to główne przesłanki, które sprawiły, że Grupa Nowy Styl znalazła się wśród najlepszych pracodawców w Polsce. Nagrody "Top Pracodawca w Polsce" zostały wręczone podczas gali towarzyszącej konferencji i targom "PulsHR_Day" w Katowicach.

Ten projekt został poświęcony pracodawcom – tym, dla których dynamiczne zmiany na rynku pracy stanowią szczególne wyzwanie. To oni bowiem wskazują, w jaki sposób skutecznie zarządzać zasobami pracy, jak motywować, by stać się cenionym na rynku pracodawcą - cenionym przez pracowników i pożytecznym z punktu widzenia rozwoju miasta i regionu - mówił Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, podczas gali wręczenia nagród w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Nie ma gotowych recept. Trzeba z jednej strony być otwartym na to, co przynosi rynek, ale z drugiej szukać własnych dróg rozwoju, wpisujących się w kulturę organizacyjną - mówiła Justyna Wulf, dyrektor personalna Grupy Nowy Styl, odbierając statuetkę.

Nagrody "Top Pracodawca w Polsce" zostały wręczone podczas gali towarzyszącej konferencji i targom "PulsHR_Day" w Katowicach. Laureatów wyłoniła kapituła konkursu, w skład której weszli profesjonaliści ze świata biznesu, edukacji i HR-u.

W Grupie Nowy Styl w Polsce pracuje 3.200 osób i ponad 6.000 na świecie. Firma jest jednym z najważniejszych pracodawców Podkarpacia, zatrudniając blisko 3.100 pracowników z Krosna, Jasła i okolic. Właśnie tu znajduje się 5 zakładów produkcyjnych, w których pracę znajdują pracownicy produkcyjni oraz konstruktorzy, technolodzy, specjaliści ds. jakości czy logistyki, a także Centrum Badawczo-Rozwojowe. Tu też mieszczą się centra administracyjno-handlowe, gdzie pracują specjaliści wsparcia sprzedaży, obsługujący 17 rynków zagranicznych.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ