Fot. House&More

  • Autor: bm
  • 21 lis 2014 12:45

House&More otwiera salon w Starym Browarze

W Starym Browarze, jednym z najbardziej znanych centrów handlowych na świecie, firma House&More udostępnia klientom aż 550 metrów kwadratowych powierzchni wypełnionej meblami i wnętrzarskimi dodatkami.

Wszystko zaczęło się niespełna pięć lat temu w Warszawie. Dziś House&More otwiera salony w kolejnych miastach Polski. Największy z nich od 22 listopada będzie funkcjonował w poznańskim Starym Browarze. W nowym salonie klienci mogą spodziewać się inspirujących aranżacji, niepowtarzalnego stylu oraz starannej selekcji mebli i akcesoriów najlepszych światowych marek. Nie zabraknie tutaj także unikatów wyprodukowanych przez wykwalifikowanych rzemieślników w małych warsztatach na całym świecie oraz w Polsce.

Właściciele zapowiadają częste zmiany ekspozycji, które będą dopasowywane do zmieniających się pór roku, świąt i ważnych okoliczności. Latem główne miejsce zajmą w niej meble ogrodowe marki Miloo, której kilkanaście kolekcji (zestawów) obiadowych i wypoczynkowych pozwala urządzić zewnętrzną strefę wypoczynku. W sezonie jesiennym i zimowym klienci znajdą w House&More duży wybór ocieplających wnętrza akcesoriów, świątecznych dodatków i dekoracji oraz masę propozycji na prezenty dla rodziny oraz przyjaciół.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ