Kolekcja New England marki Miloo Home. Fot. Miloo Home

Kolekcja New England marki Miloo Home. Fot. Miloo Home

  • Autor: mg
  • 21 sty 2017 13:47 (aktualizacja: 24 sty 2017 10:57)

House&more planuje w 2017 roku otworzyć nowe sklepy

Sieć salonów wnętrzarskich House&more planuje w 2017 roku otworzyć od 4 do 6 nowych sklepów. Powstaną one zarówno w kraju, jak i za granicą. Wśród nich będę własne punkty handlowe i tworzone na zasadzie franczyzy.

House&more to ogólnopolska sieć salonów wnętrzarskich typu concept store. Marka posiada również sklep internetowy. Oferuje meble i akcesoria wnętrzarskie utrzymane w modnych aktualnie stylach - klasycznym, country oraz nowojorskim. W ofercie House&more znajdują się zarówno modele wyprodukowane w krótkich seriach, jak również wzory światowych marek: Riviera Maison, Eichholtz, Miloo Home, Miloo Garden, Van Roon Living, Grand Design, Heyland Whittle i Dr. Vranjes. Ważną część oferty House&more stanowią meble ogrodowe marki Miloo Garden.

Marka House&more jest już obecna w Holandii, Bułgarii, Niemczech, a w najbliższym czasie będzie obecna na kolejnych rynkach europejskich.

House&more systematycznie rozbudowuje swoją sieć sprzedażową. W 2016 roku w Polsce powstały 3 nowe sklepy. W sumie jest ich obecnie trzynaście. W ubiegłym roku został również otwarty salon o powierzchni ponad 1.000 m2 w Dusseldorfie. 

Sklep marki House&more w formule pop-up store, znajdujący się w Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu, otrzymał nominację w konkursie "Shopping Center Forum Retailers Awards". Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony podczas wiosennej edycji "Shopping Center Forum 2017", która odbędzie się 5 kwietnia. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ