Seria Stockholm marki IKEA. Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 22 maj 2017 08:33 (aktualizacja: 23 maj 2017 09:41)

IKEA obniża ceny dostaw - nowy element strategii

Sieć sprzedaży IKEA systematycznie rozwija nowe formy sprzedaży i pracuje nad rozwiązaniami, które mają ułatwić zakupy klientom. Kolejną nowością jest to, że od 10 maja kupując meble w sklepach stacjonarnych, przez telefon, czy internet klienci zapłacą mniej za transport produktów.

Niższa cena dotyczy dostaw do domów w miastach i najbliższych okolicach, gdzie znajdują się sklepy IKEA. Do 31 sierpnia z tej oferty skorzystają także mieszkańcy kolejnych dziesięciu miast w Polsce.

"Chcemy, żeby jak najwięcej Polaków miało dostęp do naszych inspiracji i produktów, dlatego systematycznie rozwijamy nowe formy sprzedaży oraz pracujemy nad rozwiązaniami, które umożliwią łatwe i komfortowe zakupy. Uruchomiliśmy już sprzedaż mebli na telefon i przez internet, rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych. Teraz obniżamy ceny dostaw i umożliwiamy mieszkańcom kolejnych miast korzystanie z możliwości zamówienia przez internet, telefon lub podczas wizyty w sklepie. To element naszej strategii sprzedaży wielokanałowej" – powiedziała Katarzyna Balashov, dyrektor komunikacji korporacyjnej IKEA w Polsce.

W cenniku dostaw IKEA pojawił się nowy przedział wagowy - do 50 kg. Klienci, którzy chcą złożyć mniejsze zamówienia zapłacą za transport z wniesieniem 49 zł. Ceny dostaw w najczęściej zamawianych przedziałach wagowych, do 150 i 300 kg, w promieniu kilkunastu kilometrów wokół sklepów IKEA, również zostały znacząco obniżone.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ