Zestaw mebli (sofa, fotel, stolik kawowy i stołek) z kolekcji Mastholmen (IKEA). Projekt: Nike Karlsson. Fot. IKEA

Zestaw mebli (sofa, fotel, stolik kawowy i stołek) z kolekcji Mastholmen (IKEA). Projekt: Nike Karlsson. Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 23 lut 2017 12:00 (aktualizacja: 23 lut 2017 12:34)

IKEA przygotowała kolekcję mebli na lato

Marka IKEA z myślą o tegorocznym sezonie letnim przygotowała specjalną kolekcję o nazwie "Sommar". Wśród najnowszych propozycji znalazły się między innymi funkcjonalne meble przeznaczone do aranżacji tarasów, balkonów, a także przestrzeni ogrodowych.

W skład kolekcji "Sommar" weszła między innymi seria "Falholmen", którą tworzą lekkie krzesła oraz stół. Drewniane meble świetnie wpiszą się w scenerię letnich pikników i zielonych ogrodów.

Meble (krzesła, stoliki i dwuosobowe sofy) można też znaleźć w serii "Mastholmen", która została przygotowana z myślą o wielbicielach spędzania czasu w ogrodzie lub na balkonie. Serię, wykonaną z lakierowanego bezbarwnie rattanu, cechują oryginalne krzywizny i duży komfort korzystania, uzyskany dzięki poduszkom.

Tegoroczna kolekcja IKEA skupia się na wychodzeniu poza schematy i robieniu rzeczy w nieco inny sposób. To lekkie, składane meble oraz funkcjonalne tekstylia łączące nieoczekiwane zestawienia wyrazistych kolorów i tradycyjnych wzorów. Niezależnie od tego, czy zaplanujemy wycieczkę rowerową za miasto, śniadanie na balkonie lub relaks we własnym ogrodzie – produkty z letniej kolekcji IKEA sprawią, że będą to magiczne chwile, które zostaną z nami na całe życie – podkreśla Katarzyna Jaros-Puzio, dekorator wnętrz i projektant IKEA Retail w Polsce. 

Kolekcja IKEA "Sommar" dostępna jest we wszystkich sklepach szwedzkiej marki od lutego br. Uzupełnia ją stały sezonowy asortyment mebli ogrodowych i balkonowych z drewna, tworzyw sztucznych czy metalu, utrzymanych w wielu stylach. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ