Biznesmeblowy.pl

Seria Koło Traffic

Jak wybrać szafkę łazienkową? Radzi ekspert marki Koło

  • Autor: bm
  • 07 paź 2016 08:57 (aktualizacja: 07 paź 2016 14:01)

Wybór odpowiednich mebli łazienkowych to duże wyzwanie. Często ograniczeni przestrzenią nie możemy pozwolić sobie, na stworzenie w naszej łazience przestrzeni wypełnionej meblami do przechowywania. Czym kierować się wybierając szafkę podumywalkową - radzi ekspert marki Koło.

Michał Roszkowski, Product Manager Geberit. Projektant kolekcji mebli łazienkowych Koło Twins wyróżnionej międzynarodową nagrodą Red Dot Design Awards.

"Wybór szafki pod umywalkę powinien w dużej mierze być zależny od wielkości, czy kształtu łazienki. Już na etapie projektowania mebli łazienkowych, staram się zawrzeć w projekcie problemy i potrzeby, z którymi może spotkać się ich przyszły użytkownik. Dlatego dużą wagę przywiązuję do funkcjonalności mebla: pojemnych szuflad, w których można pomieścić najpotrzebniejsze kosmetyki, system cichego zamykania, mocnych zawiasów, dzięki którym szafka będzie służyła przez długie lata. Pamiętajmy o tym, aby wybierając idealne meble do naszej łazienki, postawić nie tylko na doskonały design, ale zwrócić uwagę również na materiały, z których został wykonany mebel.

(...) Wybierając meble łazienkowe, postawmy na to, aby były one funkcjonalne i trwałe. Ograniczeni przestrzenią, wybierajmy szafki łazienkowe, tak aby doskonale komponowały się nie tylko z całą aranżacją, ale również były doskonale dopasowane.

(...) Warto pamiętać, aby np. w przypadku małych pomieszczeń, wybierać małe szafki o prostej formie, które pozbawione są dekoracyjnych uchwytów i ozdób. Takie rozwiązanie pozwala optycznie powiększać przestrzeń. Nie zapominaj o tym, że poza walorami estetycznymi, warto wziąć również pod uwagę materiały z jakich została wykonana szafka oraz zastanowić się nad jej funkcjonalnością."

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce