System Corner Optima firmy Rejs przeznaczony do szafek narożnych. Fot. Rejs

  • Autor: mg
  • 22 maj 2017 09:30 (aktualizacja: 22 maj 2017 09:46)

Jak zagospodarować kuchenne szafki narożne?

Niewielka przestrzeń większości polskich kuchni wymusza konieczność maksymalnego wykorzystania miejsca dostępnego we wszystkich szafkach. Szczególnym wyzwaniem są w tej sytuacji szafki narożne, które wymagają zastosowania odpowiednich akcesoriów meblowych.

Zagospodarowanie szafek narożnych bywa nie lada wyzwaniem. O ile ustawienie w nich wszystkich potrzebnych w kuchni przedmiotów nie jest nadzwyczaj trudne, o tyle późniejsze korzystanie z nich nastręcza wiele problemów. Zwłaszcza, gdy chcemy dostać się do rzeczy ustawionych w głębi szafki. Wówczas - za każdym razem musimy wyjmować wszystkie przedmioty stojące z przodu, tracąc czas i tworząc bałagan. Aby uniknąć tej niedogodności, producenci akcesoriów meblowych przygotowali specjalne rozwiązania opracowane specjalnie z myślą o szafkach narożnych. Przykładem tego jest choćby system "Corner Optima" firmy Rejs.

Konstrukcja "Corner Optima" została opracowana w taki sposób, by całkowicie wypełnić pustą przestrzeń narożnej szafki. Proponowane rozwiązanie składa się z dwóch półek zbudowanych z płyty meblowej i niewysokich obręczy umożliwiających pomieszczenie większej liczby garnków, których uszy mogą swobodnie wystawać poza granice półek. Wspomniane relingi zabezpieczają też produkty przed upadkiem, zapewniając komfort użytkowania systemu.

Sposoby otwierania szafek kuchennych - zobacz najnowsze propozycje producentów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ