Biznesmeblowy.pl

Fot. MDD/Everspace

Jakie meble do sali konferencyjnej? Propozycje z polskiego rynku

  • Autor: bm
  • 22 lis 2017 08:26 (aktualizacja: 22 lis 2017 12:14)

Sala konferencyjna to miejsce wielofunkcyjne - służy do codziennych rozmów w gronie pracowników, jest reprezentacyjnym miejscem spotkań z klientami, a czasem przestrzenią do relaksu. Dlatego jej wyposażenie w funkcjonalne i wygodne meble - stoły i krzesła - jest tak istotne.

Miejsce szkoleń, prezentacji i spotkań biznesowych nie może być kwestią przypadku. Sala konferencyjna musi odzwierciedlać charakter firmy, budzić skojarzenia z profesjonalizmem, zaufaniem i solidnością. "Biuro to jedna z najbardziej wymagających przestrzeni. Jego projekt musi podążać za trendami, a jednocześnie gwarantować innowacyjne rozwiązania technologiczne" – twierdzi Dariusz Wicher właściciel salonu Everspace.

Drewniany, długi i ciężki stół, który zazwyczaj był elementem obowiązkowym takiej przestrzeni, w dzisiejszych czasach już się nie sprawdzi. W szczególności, gdy projektanci przestrzeni biurowych starają się maksymalnie zaoszczędzić i zagospodarować przestrzeń. Wyposażając nasze miejsce pracy, lubimy rozwiązania, które ułatwiają nasze funkcjonowanie w pracy. Chętnie wybieramy meble mobilne, dzięki, którym łatwo i szybko zmienimy ustawienie i funkcję konkretnej przestrzeni. Możemy je składać, rozkładać, przesuwać, dostawiać w zależności od naszych aktualnych potrzeb. Marki tj. VANK, MDD, Balma czy Nowy Styl Group posiadają w swojej ofercie stoły rozkładane, na kółkach, a nawet elektryczne. Regulowana wysokość blatu to również bardzo praktyczne rozwiązanie. Taki mebel jest w stanie nadążyć za naszymi potrzebami, a przede wszystkim zapewnia użytkownikowi komfort i wygodę! Dodatkowo stoły konferencyjne coraz częściej wyposażane są w podłączenia sieciowe. Dzięki temu nie musimy mierzyć się już z kilkunastoma złączami i kablami, bo wszystko mamy pod ręką.  Nietypową propozycję miejsca spotkań i dyskusji sugeruje marka Bejot. Jest to konstrukcja, składająca się ze ścianek obitych specjalnym akustycznym materiałem. W takim miejscu możemy przedyskutować zarówno strategię działań, jak i skutecznie się wyciszyć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce