Fot. Serwis prasowy organizatora

  • Autor: mg
  • 24 maj 2017 14:56 (aktualizacja: 25 maj 2017 12:04)

Jan Szynaka w finale nagrody Polskiej Rady Biznesu

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w warszawskim Ufficio Primo, po raz szósty wręczone zostały nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych polskim przedsiębiorcom. W gronie wyróżnionych znalazł się również Jan Szynaka, prezes Grupy Meblowej Szynaka.

Idea konkursu oparta jest na poszukiwaniu ludzi, którzy swoimi postawami i działaniami odzwierciedlają najlepsze cechy polskich przedsiębiorców, którzy są odważni i zdeterminowani w realizacji swoich wizji, zarówno biznesowych, jak i społecznych. Spośród ponad tysiąca zgłoszeń wybrano 9 finalistów, którzy nominowani zostali w trzech kategoriach.

Wręczenie nagród  było okazją do spotkania czołowych postaci świata biznesu, rozrywki, mediów i polityki. Finalistów wytypowała kapituła, którą tworzyły cenione autorytety z różnych sfer życia publicznego, m.in. prof. Leszek Balcerowicz,  Zbigniew Niemczycki czy Monika Olejnik. W tym gronie znalazł się m.in. Jan Szynaka, który został nominowany do finału w kategorii „sukces” – dedykowanej osobom, które wykazały się wyjątkowymi osiągnięciami biznesowymi w skali krajowej lub międzynarodowej.

Czytaj też: Nagroda dla firmy Szynaka Meble.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ