Biznesmeblowy.pl

Targi ZOW w Bad Salzuflen. Fot. ZOW

Już ponad 110 firm zadeklarowało swój udział w targach ZOW 2018

  • Autor: mg
  • 04 gru 2017 15:38 (aktualizacja: 10 gru 2017 17:11)

Już ponad 110 wystawców potwierdziło swój udział w targach dostawców mebli i wyposażenia wnętrz ZOW, ​​które odbędą się w Bad Salzuflen w dniach 6-8 lutego 2018 roku. Zdaniem organizatorów wydarzenia, powierzchnia wystawiennicza zostanie zarezerwowana w komplecie.

Obecnie zarezerwowane zostało już 70 proc. powierzchni targowej w Bad Salzuflen, a przedstawiciele branży meblarskiej nie kryją zainteresowania tym wydarzeniem. Ostatnio do grona wystawców dołączyły takie firmy, jak: D-Beschlag, Domus Line, Elektra, Gildo Profilati, Hueck Rheinische, Konrad Hornschuch, Krono System oraz Melaplast. W targach ZOW swój udział zadeklarowały także firmy z Polski - w chwili obecnej są to Folmag, Gamet i Nomet. Tegorocznej edycji targów odbywających się w Bad Salzuflen towarzyszy hasło "Great ideas in a compact setting", które zakreśla główny obszar tematyczny najważniejszych targowych aktywności. 

Po raz pierwszy w programie targów pojawi się specjalna strefa "Tiny Spaces - Big Ideas in Small Spaces", którą organizatorzy ZOW przygotowali wspólnie z Wyższą Szkołą Architektury i Projektowania Wnętrz w Detmold. Złożą się na nią zarówno ekspozycje, jak i cykle wykładów poświęconych rozwiązaniom i technologiom przeznaczonym do aranżacji niewielkich wnętrz miejskich. Miasta stają się coraz droższe, a przestrzeń w nich jest coraz mniej dostępna. Dlatego coraz więcej architektów i projektantów reaguje na brak przestrzeni, proponując koncepcje opracowane z myślą właśnie o najmniejszych mieszkaniach, korzystają przy tym z elastycznych mebli i przemyślanego planowania, aby stworzyć więcej przestrzeni i zapewnić odpowiedni komfort.

Nowe technologie, elastyczny tryb pracy, niekończące się podwyżki czynszu w miastach i zmiany socjalne i demograficzne sprawiają, że nadszedł czas, abyśmy zastanowili się, w jaki sposób mieszkania mogą zyskać komfort i fuunkcjonalność mimo niewielkiej przestrzeni - mówi Ulrich Nether z Wyższej Szkoły Architektury i Projektowania Wnętrz w Detmold.

Wystawcy, którzy zaprezentują swoje produkty w strefie "Tiny Spaces", będa mogli równocześnie wziąć udział w konkursie "Trendfilter".

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce