Biznesmeblowy.pl

Kino łóżkowe z meblami VOX Fot. Meble VOX

Kino łóżkowe pod gwiazdami - nie tylko w Poznaniu

  • Autor: ps
  • 04 wrz 2014 07:05

W sierpniu po raz czwarty odbył się w Poznaniu festiwal filmowy "Transatlantyk". Tradycyjnie już na Placu Wolności stanęło kino łóżkowe, w którym wykorzystane zostały między innymi łóżka z kolekcji "4 You by Vox".

Co wieczór w wyjątkowych warunkach można było obejrzeć filmy, które jednocześnie były wyświetlane na monitorach we wszystkich łóżkach. Kameralny klimat i intymność zapewniała odpowiednia aranżacja łóżek. Dzięki białym zasłonom widzowie mogli odciąć się od reszty świata i zrelaksować podczas seansu.

Jeden z partnerów Meble Vox i właściciel 4 salonów (w Bełchatowie, Wieluniu, Koninie i Zduńskiej Woli) zainspirował się tym wydarzeniem i pomógł zorganizować mniejsze Kino Łóżkowe pod Gwiazdami. Tym razem łóżka "4 You" stanęły pod gołym niebem w parku przy Pałacu w Pstrokoniach, położonym w malowniczym regionie oddalonym o około 50 km od Łodzi. W każdy piątek wyświetlany jest tam film w stylu retro, przy którym można zjeść smakowity popcorn, napić się orzeźwiającej lemoniady lub rozgrzewającej herbaty.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce