Biznesmeblowy.pl

Krzesła obite niebieską, w części oparciowej pikowaną tkaniną świetnie komponują się z drewnianym stołem na metalowych nóżkach. Fot. Dom Art Styl

Klient wybiera krzesło – czym kieruje się podczas zakupu?

  • Autor: ps
  • 15 lip 2015 11:05 (aktualizacja: 18 lip 2015 17:20)

Krzesła tapicerowane skórą bądź ekoskórą są kupowane coraz rzadziej. Prym wiodą krzesła obite tkaninami. Forma, konstrukcja, jakość, kolorystyka – to cechy, na które, zdaniem pracowników polskich salonów meblowych, najczęściej zwracają uwagę klienci.

Krzesła to istotne meble w wyposażeniu domów, mieszkań. Nie służą jedynie do siedzenia, ale także do ozdoby wnętrz. Świadomość designu rośnie w Polakach z roku na rok. A widać to na przykład w polskich salonach meblowych, w których coraz częściej pojawiają się modele oryginalne, które zastępują powoli klasyczne, proste krzesła. Zmusza to też producentów mebli to ciągłego poszukiwania, rozwoju, podejmowania współpracy z dobrymi projektantami. 

  • Anna Nowicka, doradca klienta w salonie meblowym Mebl-ar w Słupnie

    W dzisiejszych czasach klienci podejmujący decyzję w sprawie zakupu krzeseł tapicerowanych pierwszą rzeczą na którą patrzą jest wgląd i wygoda siedzenia, kolejnym etapem jest materiał. Cena niestety też jest ważna ale jeśli klientowi przedstawi się zalety materiału i czas użytkowania oraz zadowolenia z krzesła, to cena przechodzi na dalszy plan. Świadomość klient na temat obić tapicerskich jest coraz większa, więc ekoskóra lub skóra coraz mniej się sprzedaje, za to materiały wysokiej jakości są na topie. Kolorystyka przodująca to nieustające wenge, dąb naturalny, dąb sonom oraz nowość biały połysk. Pragniemy aby naszym klientom dostarczyć zadowolenie z podjętej decyzji więc polecamy krzesła które sami wstawili byśmy do naszych wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce