Fot. Koelnmesse

Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 17 lis 2016 10:44 (aktualizacja: 17 lis 2016 14:14)

Koelnmesse będzie organizatorem targów ZOW

Od 2018 roku Koelnmesse będzie organizatorem odbywających się w Bad Salzuflen targów ZOW, adresowanych do dostawców dla przemysłu meblarskiego. Wcześniej, od 2010 roku, organizatorem tego wydarzenia była firma Clarion Events.

Branża dostawców mebli wymaga nowych koncepcji targów branżowych, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb rynków regionalnych, krajowych i światowych. Moim zdaniem, nie ma innych wydarzeń będących tak istotnym bodźcem ekonomicznym i technologicznym jak "Interzum" oraz ZOW. Dzięki tej akwizycji Koelnmesse wzmacnia swoją pozycję jako wiodącego organizatora targów dla branży mebli i wyposażenia wnętrz - wyjaśnia Gerald Böse, prezes zarządu Koelnmesse.

Z kolei dr Lucas Heumann, prezes Branżowego Stowarzyszenia Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego dodaje: Absolutnie popieramy przejęcie przez Koelnmesse targów ZOW, ponieważ będą one doskonałym uzupełnieniem " Interzumu" jako wiodących międzynarodowych targów dla branży dostawców dla przemysłu meblarskiego. Z naszego punktu widzenia, przemysł meblarski potrzebuje zarówno wiodących międzynarodowych targów, takich jak "Interzum", jak i wystawy z wyraźnie położonym akcentem na aspekty praktyczne, takiej jak ZOW. 

Russell Wilcox, prezes firmy Clarion Events, organizatora ZOW od 2010 roku, powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że osiągnęliśmy porozumienie z Koelnmesse. W trakcie całego procesu jesteśmy pod wrażeniem ich wizji imprezy i oczywistych korzyści, jakie przyniesie branży skoordynowane zarządzanie zarówno ZOW, jak i targami "Interzum".

Targi "Interzum" oraz ZOW będą odbywały się naprzemiennie co dwa lata. Pierwsze z nich będą imprezą adresowaną do dostawców dla przemysłu meblarskiego i branży wyposażenia wnętrz, promującą najnowsze trendy w zakresie materiałów, akcesoriów i wzornictwa, zaś drugie będą pozycjonowane jako wydarzenie z pogranicza targów i spotkania biznesowego, podczas którego zarówno zwiedzający, jak i wystawcy będą mogli skupić się na prowadzeniu rozmów handlowych. Dzięki temu powstaną komplementarne imprezy odpowiadające na potrzeby międzynarodowej branży meblarskiej.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ