PARTNER PORTALU
.

.

  • Autor: Redakcja
  • 17 paź 2017 07:49 (aktualizacja: 17 paź 2017 08:50)

Konkurs "Meble Plus - Produkt 2018" - promocja jeszcze do 20 października!

Trwa już kolejna edycja konkursu, w którym wraz z ekspertami z branży meblarskiej - salonami meblowymi, projektantami mebli i wnętrz, przedstawicielami instytucji i stowarzyszeń branżowych - wybierzemy najlepsze meble, materiały meblowe i akcesoria na sezon 2017/2018.

Zapraszamy do zgłaszania produktów w XVI edycji konkursu "Produkt Roku", termin nadsyłania zgłoszeń to 30 listopada 2017, ale firmy, które zgłoszą chęć udziału w terminie do 20 października 2017 mogą liczyć na promocyjne warunki. Na początek - warto zapoznać się z Regulaminem XVI edycji konkursu:

ORGANIZATOR:

Publikator Sp. z o. o., Biuro Konkursu „Meble Plus – Produkt 2018”
ul. Cieszyńska 3a, 15-425 Białystok
tel. 609 792 074, Fax: 85 71 94 669
e-mail: produktroku@publikator.com.pl
www.biznesmeblowy.pl 
www.meble.com.pl

REGULAMIN KONKURSU

MEBLE PLUS – PRODUKT 2018 (EDYCJA XVI)

Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na portalu www.biznesmeblowy.pl

 1. Cel konkursu:

Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2018” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Wyboru dokonują specjaliści zajmujący się tą tematyką na co dzień. Werdykt stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów i dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

2. Organizator

Organizatorem konkursu „Meble Plus – Produkt 2018” jest Redakcja magazynu branżowego „Meble Plus” wydawanego przez Publikator Sp. z o.o., z siedzibą w Białymstoku, ul. Cieszyńska 3a, 15-425 Białystok.

3. Uczestnicy

Uczestnikami konkursu mogą być producenci i wyłączni importerzy mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych, a także polscy przedstawiciele zagranicznych producentów.

4. Przebieg konkursu:

Konkurs rozpoczyna się 06.09.2017 Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty

do redakcji magazynu „Meble Plus” do dn. 30.11.2017. Wyboru produktów dokonuje Kapituła konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu „Meble Plus – Produkt 2018” i uroczyste wręczenie przyznanych tytułów nastąpi w lutym 2018 r. O terminie i miejscu laureaci zostaną powiadomieni w styczniu 2018 r.

5. Zasady konkursu:

A. Przedmiotem konkursu są produkty zgłoszone w 16 kategoriach:

– Jadalnia

– Salon

– Mebel mieszkaniowy

– Sofa

– Fotel/Krzesło

– Zestaw wypoczynkowy

– Kuchnia

– Sypialnia

– Garderoba

– Mebel dziecięcy i młodzieżowy

– Gabinet i Biuro/przestrzeń publiczna

– Design

– Elementy i półfabrykaty meblowe

– Materiały do uszlachetniania płyt

– Akcesoria meblowe

– Materiały tapicerskie

Jeden producent może zgłosić do konkursu więcej niż jeden produkt w jednej lub w więcej niż jednej kategorii.

Organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia danego produktu - po konsultacji ze zgłaszającym produkt Uczestnikiem Konkursu - do innej kategorii konkursowej.

B. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie produkty, które zostały wprowadzone na rynek polski nie wcześniej niż w marcu 2016 r. Liczba zgłoszeń jest nieograniczona, jednak każde zgłoszenie obliguje uczestnika do uiszczenia opłaty oraz przesłania odrębnej dokumentacji.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ