Der Kreis

Der Kreis

  • Autor: bm
  • 03 lut 2017 11:45 (aktualizacja: 06 lut 2017 10:08)

Kuchenne trendy 2017 na "LivingKitchen" w Kolonii

Równolegle z targami meblowymi w Kolonii odbył się międzynarodowy event „LivingKitchen” - wydarzenie organizowane co dwa lata (zamiennie z „LivingInterior”). Dwustu wystawców zaprezentowało meble kuchenne, sprzęt AGD i inne elementy wyposażenia kuchni.

Przez siedem dni imprezy, 200 wystawców z 21 krajów prezentowało swoje produkty, zwracając przy tym uwagę zwiedzających na to, jak wiele innowacji w dziedzinie kuchni ma do zaoferowania przemysł i jak wysoką poprzeczkę stawiają sobie projektanci mebli i innych elementów wyposażenia kuchni.

Wart odnotowania był fakt, że prawie 50 firm prezentowało się w Kolonii po raz pierwszy. Oczywiście nie zabrakło targowych „weteranów”, czyli najbardziej znaczących marek takich jak Alno, Nolte, Scavolini, Leicht czy Ballerina. Swoją ofertę zaprezentowalli też renomowani producenci kuchennego sprzętu AGD jak Miele czy Bosch.

Tegoroczna edycja „LivingKitchen” nie tylko powtórzyła swój sukces z 2015 roku, ale też osiągnęła znacznie lepsze wyniki. "Dla nas impreza „LivingKitchen 2017” zakończyła się pełnym sukcesem. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób organizowane targi będą w stanie przyczynić się do zwiększenia popytu na kuchnie, zarówno na krajowym, niemiecki rynku, jak i na arenie międzynarodowej" - powiedział Kirk Mangels, dyrektor wykonawczy Grupy AMK. Wielu wystawców podkreślało fakt, że „LivingKitchen” jest jedynym w Europie wydarzeniem, na którym mogą zaprezentować swoje produkty w ramach konkretnie ukierunkowanej ekspozycji i na które przyjeżdżają goście z tak wielu krajów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ