Biznesmeblowy.pl

Libro rozbudowuje swoją siedzibę w Lubawie

  • Autor: kh
  • 28 kwi 2014 15:39 (aktualizacja: 29 kwi 2014 08:17)

Klienci i parnerzy firmy Libro zamiast do Lubawy zostaną zaproszeni w tym roku na wrześniowe targi meblowe w Ostródzie. Organizowana od kilku lat impreza wewnętrzna producenta w 2014 wyjątkowo się nie odbędzie.

Targi wewnętrzne firmy Libro od kilku lat organizowane są w siedzibie przedsiębiorstwa - w Lubawie. Jednakże w tym roku, tradycja ta zostanie czasowo zawieszona. Powodem jest trwająca rozbudowa hali wystawienniczej i części biurowej budynku firmy, która, według założeń, potrwa do końca roku.

- Prace budowlane prowadzone są dwutorowo. Jedna ich część dotyczy położonych tuż przy ulicy pomieszczeń biurowych, druga zaś - położonej po drugiej stronie budynku przestrzeni wystawienniczej, której powierzchnia po rozbudowie zostanie podwojona (powierzchnia każdej z dwóch kondygnacji powiększonej hali liczyć będzie około 1100 mkw). Chcielibyśmy, by od przyszłego roku nasze targi wewnętrzne odbywały się na nowym, pierwszym piętrze. - wyjaśnia Grzegorz Kalinowski, dyrektor handlowy firmy Libro.

Choć prace budowlane uniemożliwiają zorganizowanie targów wewnętrznych w Lubawie, klienci i partnerzy Libro na imprezę wystawienniczą we wrześniu zostaną zaproszeni. Tyle tylko, że odbędzie się ona w ramach targów w Ostródzie.

- To będzie taka "impreza w imprezie". Nasza ekspozycja zostanie ulokowana w oddzielnej hali, dzięki czemu będzie stanowić w jakiś sposób oddzielną całość. Zajmie powierzchnię około 500 mkw.- mówi Grzegorz Kalinowski.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce