Fot. Marcopol

Fot. Marcopol

  • Autor: mg
  • 21 marz 2017 11:55 (aktualizacja: 21 marz 2017 13:15)

Marcopol laureatem konkursu "Pomorski Pracodawca 2016"

Firma Marcopol otrzymała wyróżnienie w konkursie "Pomorski Pracodawca 2016". Zostało ono wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 24 lutego br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo w Gdańsku. Statuetkę odebrał Piotr Pierowicz, dyrektor zarządzający firmy.

W imprezie zorganizowanej w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo wzięło udział ponad 600 biznesmenów, polityków i samorządowców. Marcopol otrzymał wyróżnienie w kategorii "przedsiębiorstwo duże" (zatrudniające powyżej 250 pracowników).

Ideą konkursu "Pomorski Pracodawca" jest wyłanianie firm – liderów wśród pomorskich przedsiębiorstw, które nie tylko osiągają dobre wyniki ekonomiczne, ale również tworzą właściwe warunki pracy oraz potrafią dostrzec potencjał swoich pracowników. Uczestnikami konkursu mogą być pracodawcy posiadający zarejestrowaną siedzibę na terenie województwa pomorskiego.

Konkurs rozstrzygany jest w trzech kategoriach: „małe przedsiębiorstwo” (zatrudnienie do 50 pracowników), „średnie przedsiębiorstwo” (zatrudnienie od 51 do 250 pracowników), „duże przedsiębiorstwo” (zatrudnienie powyżej 250 pracowników).

Marcopol to wiodący producent i dostawca elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na całym świecie. Założona w 1985 roku firma posiada oddziały w 12 polskich miastach oraz 4 filie zagraniczne, w tym na Litwie, w Estonii i Rosji.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ