Fot. Vigo/Max Kuchnie

Fot. Vigo/Max Kuchnie

  • Autor: bm
  • 26 paź 2016 10:30

Meble bez uchwytów - popularny trend na rynku

Już od kilku sezonów minimalizm we wnetrzu ma wielu zwolenników. Brak nadmiaru szczegółów, gładkość, lekkość i połysk – takie meble idealnie wpasowują się w aktualnie panujące trendy. Producenci mebli minimalizm potraktowali bardzo poważnie i produkują coraz częściej meble bez uchwytów

Nowoczesne mechanizmy pozwalają na otworzenie szuflady poprzez delikatne pchnięcie frontu. Jest to niezwykle praktyczne i ułatwiające korzystanie z kuchni rozwiązanie. Sekretem jest specjalny system prowadnic, dociągów i podnośników, które są zamontowane w owych szafkach i szufladach. To one odpowiedzialne są za cały mechanizm, który umożliwia samoczynne otwieranie się frontów po ich lekkim dotknięciu. Dodatkowo takie systemy pozwalają uniknąć odgłosów trzaskania podczas zamykania. Fronty otwierane dotykiem to nie tylko modny wybryk znanych projektantów i producentów mebli, to również, a nawet przede wszystkim duża wygoda. Zabudowa kuchenna z tymi nowoczesnymi mechanizmami jest jeszcze bardziej funkcjonalna, niż tradycyjna kuchnia z uchwytami.

Meble na dotyk cieszą się dużą popularnością od dobrych kilku lat. W połączeniu z minimalistyczną stylistyką kuchni takie mechanizmy dają naprawdę świetny efekt wizualny i funkcjonalny.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ