Pokaz mody i sofa marki Black Red White

Pokaz mody i sofa marki Black Red White

  • Autor: bm
  • 03 paź 2016 11:50 (aktualizacja: 03 paź 2016 14:42)

Meble Black Red White na pokazie mody

Meble z kolekcji "Possi Light" marki Black Red White już nie po raz pierwszy "pokazały się" w towarzystwie celebrytów i gwiazd show-biznesu. Tym razem posłużyły jako elementy scenografii pokazu najnowszej kolekcji duetu projektantów Thecadess, który odbył się 27 września w Muzeum Etnograficznym w Warszawie

Kolekcję jesień-zima 2016/2017 autorstwa Piotra Sałaty i Radka Rocińskiego oglądali zaproszeni goście, a wśród nich znane osoby ze świata biznesu i mody. Polska marka Black Red White była jednym ze sponsorów tego wyjątkowego wydarzenia.

Paulina Sykut-Jeżyna, Macademian Girl, Patrycja Kazadi, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Maślak, Michał Piróg czy Tomasz Jacyków to tylko początek listy gwiazd, które pojawiły się na debiutanckim pokazie Thecadess. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć wyjątkową kolekcję ubrań na sezon jesień-zima 2016/2017. Ciepłe swetry, piękne płaszcze czy delikatne sukienki inspirowane latami 60’ to jedynie część najnowszych propozycji projektantów na nadchodzący sezon. 

Pokaz w scenerii klimatycznego muzeum uzupełniły meble i dodatki polskiej marki Black Red White. Na wybiegu dla modelek pojawiły się stylowe lampy i wazony oraz fotele i sofa "Possi Light". Całość aranżacji miejsca pokazu uzupełniała piękna gra świateł.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ