Xaos, MC Akcent

  • Autor: bm
  • 06 lut 2018 10:11 (aktualizacja: 16 lut 2018 09:52)

Meble do sypialni - aktualna oferta z polskiego rynku

Proste formy, jasne kolory, tapicerowane zagłówki to tylko niektóre z cech charakterystycznych dla większości kolekcji sypialnianych dostępnych na polskim rynku. Liczy się też funkcjonalność i dodatkowe elementy w postaci np. pojemników na pościel, pojemnych szaf, ciekawych szafek nocnych itp.

LUCA JUZI

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Stylowe meble z kolekcji „Luca Juzi” to połączenie prostych form i naturalnych, sprzyjających odpoczynkowi kolorów bieli i drewna. Proste bryły zdobią tradycyjne ramki na frontach mebli, które nadają uniwersalnym formom sielski styl. Kolekcja składa się ze zróżnicowanych modułów o różnych wymiarach i funkcjach.

KARET

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: „Karet” to kolekcja, w której różnorodność brył i funkcji spotyka się z prostym niebanalnym stylem. Geometryczne formy mebli przełamują dyskretne frezy na frontach, które dostępne są w dwóch wariantach – pionowym lub poziomym. Śnieżnobiałą barwę systemu uzupełniają zgrabne punktowe uchwyty, a o wygodę użytkowania dbają markowe akcesoria.

STOCKHOLM

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Kolekcja mebli sypialnianych „Stockholm” oczaruje miłośników jasnych wnętrz. Bielone fronty zestawione z ciemnymi blatami w pełni oddają styl skandynawski. Metalowe uchwyty, w które zostały wyposażone meble, dodają im uroku. Wśród dostępnych brył znajduje się komoda, szafka nocna, szafa oraz łóżko.

KORFU

Comforteo

CHARAKTERYSTYKA: „Korfu” to łóżko kontynentalne z odchylonym zagłówkiem i pojemnikami na pościel. Łóżko składa się z trzech progresywnie działających warstw: najniżej znajduje się podstawa ze sprężynami bonelowymi, pośrodku materac kieszeniowy, a na górze wysoka nakładka.

STARLET WHITE

Forte

CHARAKTERYSTYKA: Eleganckie, białe łóżko zapewni komfortowy sen, a miękki, wyprofilowany zagłówek oraz dobrane stylistycznie lampki nocne uprzyjemnią wieczorny relaks z książką. System podświetlenia łóżka daje wrażenie lekkiego, wręcz lewitującego mebla. Ważnym elementem serii są szafy - dostępne w trzech szerokościach – z możliwością indywidualnej konfiguracji wnętrza.

INDIRA

Helvetia

CHARAKTERYSTYKA: Sypialnia Indira to propozycja dla osób ceniących atrakcyjne wzornictwo oraz funkcjonalne rozwiązania. Wyróżnikiem kolekcji są dwie szuflady, dostępne bez konieczności otwierania szafy – wystarczy nacisnąć front szuflady, aby wysunęła się ona z bryły mebla. Kolejnym ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest pojemna skrzynia na pościel, umiejscowiona pod stelażem

HEKTOR

Helvetia

CHARAKTERYSTYKA: Meble do sypialni Hektor wnoszą do wnętrza wyjątkową świeżość oraz nowoczesny charakter. Duże płaszczyzny bieli w wysokim połysku oraz wysokie lustra sprawiają, że wnętrze staje się optycznie jaśniejsze i większe. Dzięki wprowadzeniu do szuflad prowadnic kulkowych możliwy jest pełen ich wysuw, co zapewnia praktyczny oraz wygodny dostęp do zgromadzonych w nich przedmiotów.

GVARV

IKEA

CHARAKTERYSTYKA: „Gvarv” - to komfortowe łóżko z pojemnikiem. Kryje się on pod dnem z listew, które można podnieść. Jest to praktyczne miejsce do przechowywania pościeli i innych przedmiotów. W komplecie dno łóżka z listew. Do łóżka można dopasować materac o wymiarach: D200xS160cm.

BRIMNES

IKEA
CHARAKTERYSTYKA: Rama łóżka z 4 szufladami i zagłówkiem, biały, dno łóżka z listew Lönset (dostępne również dwa inne dna łóżka - Luröy i Leirsund), D234xS166 cm, W111 cm, do łóżka pasuje materac 160x200 cm (łóżko dostępne również w rozmiarach dla 140x200 oraz 180x200).

MALM


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ