Meble Pagedu w londyńskim salonie Heal’s. Fot. Paged

Meble Pagedu w londyńskim salonie Heal’s. Fot. Paged

  • Autor: mg
  • 27 wrz 2016 09:35 (aktualizacja: 27 wrz 2016 10:37)

Meble Pagedu w londyńskim salonie Heal’s

„Paged for Heal’s” - pod takim hasłem krzesła z linii "Paged Collection" firmy Paged są dostępne dla londyńskiej klienteli w ekskluzywnym salonie meblowym Heal’s przy Tottenham Court Road. Wśród pagedowskich propozycji znalazły się "Benko" i "Uxi", stworzone przez Tomka Rygalika, oraz "Evo" projektu Agnieszki Pikus,

Historia salonu Heal's sięga 1810 roku, kiedy to John Haris Heal otworzył swój pierwszy sklep z materacami. Przez ponad 200 lat ten mały fabrykant wyrósł na lidera w świecie designerskich mebli i oświetlenia, oferując unikalne, prestiżowe produkty w pięciu różnych lokalizacjach. Wszystkie artykuły oferowane w Heal’s cechuje unikalne wzornictwo, tworzone we współpracy z największymi projektantami, takimi jak Tom Dixon, Ligne Roset czy Calligaris.

Krzesła "Paged Collection" doskonale wpisują się w charakter salonu Heal’s. "Benko" i "Uxi", stworzone przez Tomka Rygalika, oraz "Evo", projektu Agnieszki Pikus, są nowoczesną reinterpretacją klasycznego, thonetowskiego mebla. Produkowane z wykorzystaniem tradycyjnej technologii gięcia drewna świetnie odnajdują się zarówno w domowych salonach i jadalniach, jak i wszelkiego rodzaju przestrzeniach użyteczności publicznej. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ