Biznesmeblowy.pl

Fot. mat. pras.

Meble włoskiej marki Toou można już kupić w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 gru 2017 13:07

Marka Toou wyrosła na bazie europejskiej szkoły projektowania, w oparciu o inspiracje włoskie, szwajcarskie i skandynawskie. Projekty krzeseł tworzone są z myślą o wnętrzach, ogrodach i tarasach. W Polsce meble marki Toou pojawiły dzięki firmie BM Project.

Krzesła Toou są ergonomiczne i dostosowane do codziennego użytku. Te wartości przyświecały najnowszym modelom z linii Cadrea, który dla marki zaprojektował Simone Viola.

Wysoką jakość krzeseł wykonywanych w całości lub w cześci z polipropylenu zapewniają formy, które dla marki przygotowuje firma zajmująca się od ponad 30 lat produkcją dla przemysłu motoryzacyjnego. Główna siedzibą Toou są Włochy, drugą pozostaje Honkong. 

"Dążymy do tego, aby każdy nasz produkt był atrakcyjny, przystępny cenowo i unikalny. Zastosowanie szerokiej gamy surowców, kształtów i kolorów sprawia, że choć produkowane na szeroką skale, meble Toou nabierają spersonalizowanego charakteru. Nasze produkty to realizacja wyrazistych i dopracowanych pomysłów. Naszym celem jest tworzenie mebli, które posłużą na lata" – mówi Simone Viola, projektant marki. 

Czasami kształty mebli mogą przypominać znane zapachy, mogą też wyzwalać wspomnienia, a ich linie mogą wydawać się pozornie znajome. Tak właśnie jest w przypadku kolekcji krzeseł Cadrea. Krzesło, oraz wysokie i niskie stołki to jedne z podstawowych form jakie znane są w meblarstwie. Stanowią nieodzowne elementy każdego wnętrza, ale też balkonów i tarasów. Krzesła z linii Cadrea to produkty z polipropylenu i włókna szklanego charakteryzujące się lekkością, odpornością na działanie światła i czynników atmosferycznych. Dlatego idealnie nadawać się będą również jako wyposażenie restauracyjnych czy kawiarnianych ogródków. Pod kątem wygody i wytrzymałości, przypominają krzesła kawiarniane, jednak pod względem wyglądu, zyskały świeżość charakterystyczną dla współczesnego designu. Dostępne są w subtelnych odcieniach bieli i beżu, czekolady i głębokiej czerni, a także eleganckiej ciemnej zieleni. Dopełnieniem kolekcji są krzesła do wnętrz posiadające siedzisko obite delikatną skórą ekologiczną w dopasowanych lub kontrastujących barwach czerni, kawy i koniaku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce