Kolekcja Angel marki Meble Wójcik. Fot. Meble Wójcik

Kolekcja Angel marki Meble Wójcik. Fot. Meble Wójcik

  • Autor: mg
  • 28 gru 2016 15:28 (aktualizacja: 29 gru 2016 10:40)

Meble Wójcik otrzymały Certyfikat Rodzicielskiego Hitu

Kolekcje młodzieżowe marki Meble Wójcik ("Alien", "Amazon", "Angel", "Cayman" i "Hobby") otrzymały Certyfikat Rodzicielskiego Hitu, przyznawany przez ogólnopolski portal sosrodzice.pl. W ten sposób wyróżniane są produkty i firmy przyjazne dzieciom.

Certyfikat to dla nas ważne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze starania są doceniane i trafiają w potrzeby dzieci oraz ich rodziców – mówi Ewelina Wójcik, dyrektor marketingu marki Meble Wójcik. Portal sosrodzice.pl przyznał marce certyfikat za szereg korzyści, jakie oferuje zarówno najmłodszym użytkownikom, jak i nastolatkom. Doceniono między innymi trwałość i bezpieczeństwo, jakie gwarantują meble z naszych kolekcji. Są one wykonywane z płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę. Dzięki temu rodzice nie muszą obawiać się o swoje pociechy nawet wtedy, kiedy ich dzieci mają najbardziej zwariowane pomysły na zabawy – tłumaczy Ewelina Wójcik.

Poza wytrzymałością mebli, portal docenił również funkcjonalne rozwiązania. Na przykład, łóżka w kolekcjach dziecięcych stanowią alternatywę dla piętrowego łóżka dzięki praktycznej, w pełni wysuwanej szufladzie na kółkach, która w razie potrzeby z łatwością zmienia się w dodatkowe miejsce do spania. Systemy meblowe marki Wójcik zapewniają również szerokie możliwości aranżacji przestrzeni. Narożne szafy z powodzeniem pełnią funkcję małej garderoby, a praktyczne nadstawki nad biurko pozwalają na maksymalne wykorzystanie każdego centymetra nawet w najmniejszym pomieszczeniu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ