Nest, Vox

  • Autor: bm
  • 30 maj 2017 12:10 (aktualizacja: 31 maj 2017 11:47)

Modułowe kolekcje mebli dziecięcych - przegląd oferty

Dzień Dziecka to doskonały moment, by zastanowić się nad umeblowaniem pokoju małego użytkownika, a okolicznościowe promocje w sklepach meblowych sprzyjają zainteresowaniu klientów. Do najpopularniejszych produktów należą zazwyczaj zestawy modułowe, które są zgodne z trendem personalizacji wnętrza.

CZYTAJ TEŻ: Stoły rozkładane - oferta z polskiego rynku

Meble dla dzieci i młodzieży to niełatwy temat dla producentów i sprzedawców. Zaspokoić jednocześnie oczekiwania młodego klienta i jego rodziców to prawdziwe wyzwanie. W tym segmencie rynku liczą się przede wszystkim funkcjonalność i możliwość indywidualizacji mebli. Czego poszukują dzieci i ich rodzice? Przede wszystkim funkcjonalności – w efekcie najpopularniejsze są te meble, które wyposażone są w liczne miejsca do przechowywania, w zintegrowane półki na drobiazgi, biurka czy stoliki. Nie brakuje też mebli kompaktowych, które łączą w sobie funkcje łóżka, biurka, regału czy szafy. Ważne są też kolory i elementy, które można dowolnie zmieniać, indywidualnie konfigurując wnętrze.

Najczęściej stosowanym materiałem do produkcji mebli są płyty laminowane. Niezwykle szeroka paleta barw i interesujących deseni, a także bogactwo faktur umożliwiają dopasowanie płyt do najbardziej wymagających pomieszczeń i oryginalnych projektów. Laminat pokrywający płyty zapewnia wytrzymałość i odporność na drobne uszkodzenia mechaniczne - zarysowania i uderzenia, o które podczas szalonych zabaw nietrudno. W odróżnieniu od drewna, płyty nie zmieniają koloru pod wpływem działania promieni UV. Nie gromadząc ładunków elektrostatycznych na swojej powierzchni - nie przyciągają też kurzu, co jest szczególnie istotne w przypadku pokoju małego alergika.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ