PARTNER PORTALU
Zestaw modułowy Norsborg. Fot. IKEA

Zestaw modułowy Norsborg. Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 03 kwi 2018 12:45 (aktualizacja: 11 kwi 2018 11:09)

Modułowe meble wypoczynkowe - rozwiązanie dla kreatywnych

Dobierając różne elementy i tym samym mając możliwość aranżowania zestawu, użytkownik mebli modułowych staje się w pewnym sensie współtwórcą projektu. Decyduje o funkcjonalności mebla, wyposaża go w funkcje...

CZYTAJ TEŻ: Meble wypoczynkowe z funkcją relaksu

Modułowe meble wypoczynkowe zdobywają serca klientów już od wielu sezonów, wciąż jednak pojawia się więcej możliwości konfiguracji, uzupełnionych przez najnowsze rozwiązania technologiczne i wzornicze. Producenci dbają o to, by z jednego zestawu można było stworzyć jak największą liczbę przeróżnych kombinacji. 

Meble modułowe to – najprościej ujmując - systemy składające się z kilkunastu bądź nawet kilkudziesięciu elementów, które w odpowiedni sposób można ze sobą łączyć, uzyskując – w zależności od indywidualnych potrzeb – rozbudowane sofy czy narożniki. Dzięki nim idealnie można dopasować rozmiar mebla do wymogów konkretnego wnętrza. Poszczególne elementy tak skonstruowanych zestawów są w pełni funkcjonalne. Posiadają funkcje spania, różnego rodzaju pojemniki, co jeszcze bardziej zachęca klientów, dla których liczy się przede wszystkim praktyczny aspekt mebla.

Dobierając różnorodne elementy i tym samym mając możliwość aranżowania zestawu, użytkownik mebli modułowych staje się w pewnym sensie współtwórcą projektu. Decyduje o funkcjonalności mebla, wyposaża go w funkcje. Można powiedzieć, że charakter mebla odzwierciedla marzenia i wyobraźnię kupującego, a jednocześnie jest niepowtarzalny. Szczególnie że dobrać do swoich upodobań można również kolor i rodzaj tkaniny lub skóry, materiał, z którego wykonano nóżki itp.

Sofy i narożniki o budowie modułowej spełniają wymogi dotyczące mebli do niewielkich, mało ustawnych mieszkań i są wygodnym sposobem na urządzenie wielofunkcyjnego wnętrza. Zestawione ze sobą stanowią wygodny narożnik, który nocą w miarę potrzeb, stanie się idealnym miejscem do spania, jeśli odpowiednio połączymy ze sobą wszystkie elementy. Najczęściej wybieraną opcją jest zestawienie z elementów modułowych narożnika w kształcie literki „L” lub literki „U” . Elementy modułów mogą mieć dodatkowe opcje jak pojemnik na pościel, półka na laptop, system audio, funkcję relaks. Mebel modułowy staje się więc bardzo kompleksowym rozwiązaniem spełniającym już nie tylko podstawową funkcję spania i siedzenia.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ