Narożnik Chrome firmy Libro. Fot. Libro.

Narożnik Chrome firmy Libro. Fot. Libro.

  • Autor: bm
  • 20 sie 2017 12:52 (aktualizacja: 22 sie 2017 13:43)

Modułowe sofy i narożniki - za co lubią je polscy klienci?

Modułowe meble wypoczynkowe zdobywają serca klientów już od wielu sezonów, wciąż jednak pojawia się więcej możliwości konfiguracji, uzupełnionych przez najnowsze rozwiązania technologiczne i wzornicze. Producenci dbają o to, by z jednego zestawu można było stworzyć jak największą liczbę przeróżnych kombinacji.

Czytaj też: MEBLE WIELOFUNKCYJNE

Meble modułowe to – najprościej ujmując - systemy składające się z kilkunastu bądź nawet kilkudziesięciu elementów, które w odpowiedni sposób można ze sobą łączyć, uzyskując – w zależności od indywidualnych potrzeb – rozbudowane sofy czy narożniki. Dzięki nim idealnie można dopasować rozmiar mebla do wymogów konkretnego wnętrza. Poszczególne elementy tak skonstruowanych zestawów są w pełni funkcjonalne. Posiadają funkcje spania, różnego rodzaju pojemniki, co jeszcze bardziej zachęca klientów, dla których liczy się przede wszystkim praktyczny aspekt mebla.

Dobierając różnorodne elementy i tym samym mając możliwość aranżowania zestawu, użytkownik mebli modułowych staje się w pewnym sensie współtwórcą projektu. Decyduje o funkcjonalności mebla, wyposaża go w funkcje. Można powiedzieć, że charakter mebla odzwierciedla marzenia i wyobraźnię kupującego, a jednocześnie jest niepowtarzalny. Szczególnie że dobrać do swoich upodobań można również kolor i rodzaj tkaniny lub skóry, materiał, z którego wykonano nóżki itp.

Producenci mebli w Polsce od lat wzbogacają swoją ofertę o meble modułowe, wiedząc, że ten rodzaj produktu cieszy się największą popularnością wśród klientów. Proponowane na sezon 2017 nowości i wzbogacone wersje znanych już produktów pokazują, że na polskim rynku dużo się dzieje zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności prezentowanych mebli.

Sofy i narożniki o budowie modułowej spełniają wymogi dotyczące mebli do niewielkich, mało ustawnych mieszkań i są wygodnym sposobem na urządzenie wielofunkcyjnego wnętrza.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ: w najnowszym wydaniu magazynu "Meble Plus"


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ