Zestaw wypoczynkowy Belluno firmy Gala Collezione. Fot. Gala Collezione

Zestaw wypoczynkowy Belluno firmy Gala Collezione. Fot. Gala Collezione

  • Autor: mg
  • 09 lis 2016 12:05 (aktualizacja: 09 lis 2016 12:32)

Modułowe zestawy wypoczynkowe - hity sprzedaży

Modułowe zestawy wypoczynkowe cieszą się coraz większą popularnością. Przedstawiciele salonów meblowych potwierdzają, że ich sprzedaż w ostatnim czasie dynamicznie rośnie. Klientów przekonują przede wszystkim możliwości dostosowania ich do indywidualnych wymogów poszczególnych wnętrz.

Polacy planujący wyposażenie nowoczesnego salonu coraz częściej decydują się na zakup modułowych zestawów wypoczynkowych. Przekonuje ich bogactwo oferty dostępnej na rynku, a także szerokie możliwości aranżacyjne tego typu mebli. Modułowa budowa pozwala bowiem indywidualnie skomponować bryłę mebla i dopasować ją do wymogów konkretnego wnętrza. Owszem, zakup zestawu wypoczynkowego oznacza zwykle spore koszty, ale trzeba też przyznać, że propozycje polskich producentów stoją pod znakiem wysokiej jakości. Tym samym stają się inwestycją na długie lata. Warto przy tym pamiętać, że meble modułowe można rozbudowywać w miarę zmieniających się potrzeb, co sprawia, że wydatki zostają rozciągnięte w czasie.

Przyglądając się aktualnej ofercie rynkowej, widać nie tylko rosnącą dbałość producentów mebli tapicerowanych o jakość produktów, ale również nieustanne wzbogacanie ich funkcji. Aspekt praktyczny tego typu mebli zajmuje ważne miejsce na liście kryteriów zakupowych. Rozbudowane funkcje relaksu, ruchome zagłówki i dodatkowe wałki podpierające kręgosłup, duże pojemniki na pościel, wbudowane stoliki i liczne schowki, wreszcie „last but not least” – funkcje spania – to wszystko sprawia, że zestawy wypoczynkowe przypominają meblowe „kombajny”, których podstawowym celem jest optymalizacja komfortu wypoczynku. Bowiem wizja niczym nieskrępowanego relaksu jest tym, co w największych stopniu kusi przyszłych użytkowników modułowych sof i narożników.

Niektóre nowoczesne, bogato wyposażone zestawy modułowe czołowych producentów sytuowane są w grupie mebli klasy premium. Decydują o tym nie tylko wysoka jakość wykonania i dbałość o najdrobniejsze detale, ale również wykorzystanie markowych materiałów (naturalnych skór i tkanin) i zaawansowanych technologii. To wszystko sprawia, że klienci otrzymuję produkt z najwyższej półki.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ