Fot. Szynaka Meble

Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 09 lis 2016 11:27 (aktualizacja: 09 lis 2016 12:06)

Nagrody dla firmy Szynaka Meble

Podczas uroczystej gali zorganizowanej z okazji plebiscytu "Gazety Olsztyńskiej" "Inwestycja Roku 2015" prezes Grupy Meblowej Szynaka, Jan Szynaka, odebrał nagrodę w kategorii "społeczna odpowiedzialność biznesu". W ten sposób uhonorowana została najnowsza inwestycja firmy - Centrum Przemysłu Meblowego w Lubawie.

Uroczysta gala "Inwestycja Roku 2015" odbyła się 21 października br. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Jedna z nagród, w kategorii "społeczna odpowiedzialność biznesu", przypadła Centrum Przemysłu Meblowego w Lubawie. Odebrał ją Jan Szynaka, prezes Grupy Meblowej Szynaka.

Centrum Przemysłu Meblowego w Lubawie to nowoczesny budynek biurowy o powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 1.500 m². Wyposażone w przestronne i nowoczesne sale multimedialne, pozwala na bezpośredni kontakt z klientami z całego świata. 

Podczas tego samego wydarzenia Alina Szynaka, wiceprezes firmy Szynaka Meble, odebrała nagrodę specjalną - "Dama Biznesu 2015", która przyznawana jest kobietom zarządzającym przedsiębiorstwami według nowoczesnych wzorów i standardów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ