Biznesmeblowy.pl

Kolekcja Simple. Fot. Vox

Najciekawsze nowości meblowe w 2017 roku - redakcyjny przegląd

  • Autor: bm
  • 20 gru 2017 14:43 (aktualizacja: 27 gru 2017 09:05)

Mijający rok w meblarstwie pokazał nam, jak lubią mieszkać Polacy. Produkty, które miały swoją premierę w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a także te, które zyskały nowy wizerunek i cieszyły się popularnością wśród klientów, to dowód na to, że projektanci i producenci wciąż idą do przodu, zmieniając i udoskonalając swoją ofertę.

Z kilku raportów, które ukazały się w tym roku, a także z tego, co cieszyło się popularnością na targach meblowych i w sklepach wynika, że Polacy lubią przede wszystkim meble w miarę proste w formie i funkcjonalne. Chcą mieć możliwość kreowania zestawów meblowych zgodnie ze swoimi upodobaniami i możliwościami wnętrza, jakim dysponują. Stąd nie malejąca popularność zestawów modułowych - zarówno tapicerowanych, jak i twardych. Lubimy łóżka tapicerowane, rozkładane stoły i lekkie krzesła, rozbudowane narożniki z funkcją spania i innymi dodatkami zwiększającymi funkcjonalność. Podobają  nam się meble w stonowanych kolorach, w odcieniach drewna, w bieli i szarościach, a w przypadku mebli zestawów wypoczynkowych - również w barwach pastelowych.

Meble, które prezentujemy w naszej galerii to oczywiście tylko część tego, co zaoferował w tym roku klientom rynek. Wybraliśmy te, które zwróciły naszą uwagę, ze względu na swój modny lub ponadczasowy wygląd i nowoczesne rozwiązania funkcjonalne.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce