Biuro firm Balma i Noti. Fot. K. Kosowicz

Biuro firm Balma i Noti. Fot. K. Kosowicz

  • Autor: mg
  • 08 marz 2017 08:32 (aktualizacja: 08 marz 2017 09:32)

Noti i Balma zorganizują wystawę poświęconą aranżacji biur

„Bye, Bye office!” to tytuł wystawy prezentującej holistyczne podejście do aranżacji miejsca pracy, którą przygotują marki Noti i Balma na "Arena Design". Tegoroczna 9. edycja wydarzenia odbędzie się 14-17 marca br. w Poznaniu. Wernisaż wystawy i prezentacja nowej koncepcji biura będą miały miejsce 15 marca br. o godz. 17.00.

Wystawa przygotowana przez firmy Balma i Noti na stoisku 55 w pawilonie 5 zatytułowana jest "Bye, Bye office!". Zmiany stylu życia i zmiany w podejściu do pracy znacząco wpływają na funkcjonowanie i wygląd biur. Firmy kierujące się holistycznym podejściem do aranżacji miejsca pracy zyskują na lepszych, bardziej efektywnych zespołach oraz ich mniejszej rotacji.

Podczas tegorocznej "Areny Design" Balma i Noti zaproponują architektom i inwestorom rozwiązania, które pozwalają na dostosowanie do różnych stylów pracy w nowoczesnym biurze i poza nim, sprzyjają przyjaznej atmosferze i kreatywności, zapewniają wygodę siedzenia i komfort akustyczny. Przedstawią koncepcję projektowania przestrzeni do pracy indywidualnej i zespołowej, do spotkań formalnych i nieformalnych, odpoczynku i rozwijania relacji między pracownikami.

W koncepcji przestrzeni biurowej „Bye, Bye office!” ważne są rozwiązania, które dają możliwość szybkiej zmiany pozycji pracy i umożliwiają ruch.

Wprowadzając do biura tradycyjnego czy domowego rozciąganie i naukę koncentracji, nakłaniamy do zdrowych nawyków, które można łatwo wcielić w codziennie życie. Dzięki nim pracownicy mają więcej energii, lepsze samopoczucie. Dlatego, oprócz stołów przystosowanych do pracy na stojąco czy pufa bazującego na piłce gimnastycznej, proponujemy przerwę na jogę. Na naszą wystawę podczas "Arena Design" zaprosiliśmy Julię Durkiewicz, założycielkę poznańskiego Domu Kultury Jogi, która pokaże, jak można wykorzystać przerwę podczas pracy, rozluźnić się i zrelaksować, rozciągnąć kręgosłup. Julia zabierze wszystkich odwiedzających w krótką podróż medytacji i nauki koncentracji w hałaśliwym otoczeniu – mówi Anna Bejnarowicz, dyrektor marketingu Noti.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ