Marka Borcas w showroomie Euforma

Marka Borcas w showroomie Euforma

  • Autor: bm
  • 28 paź 2016 08:22 (aktualizacja: 28 paź 2016 13:19)

Nowa marka w showroomie Euforma - styl skandynawski

Showroom Euforma powiększył swoją ofertę o kolejną polską markę – Borcas, która jest odpowiedzią na trend minimalistyczny i skandynawski w aranżacji wnętrz. Produkty od października dostępne są w obu showroomach Euformy: w Bydgoszczy oraz w Warszawie.

W nazwie marki kryją się Berlin, Oslo, Rome, Cracow, Amsterdam, Seville. To zestawienie najlepszych artystycznych i kulturowych europejskich miast. borcas to miejsce ich przecięcia i możliwość spotkania. Cenią sobie bezkompromisowe połączenie jakości i minimalizmu. Specjalizują się w tworzeniu optycznie lekkich konstrukcji, w których podstawą jest niewidoczne łączenie naturalnego drewna i metalu. Dbają o każdy materiał, element i szczegół. Na efekt końcowy ich produktów składa się praca i wiedza najlepszych polskich rzemieślników.

Ich wizytówką jest kolekcja Oslo, którą charakteryzuje przede wszystkim minimalizm, gdzie motywem przewodnim jest charakterystyczna stalowa oprawa mebli. Inspiracją kolekcji Oslo był styl skandynawski, charakteryzujący się funkcjonalnością, prostą formą i przywiązaniem do natury przez wykorzystanie naturalnych materiałów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ