Kare Design

Kare Design

  • Autor: bm
  • 25 kwi 2017 13:01 (aktualizacja: 25 kwi 2017 13:43)

Nowa odsłona sklepu internetowego Kare Design

Marka Kare Design, podobnie jak wiele firm oferujących meble i wyposażenie wnętrz, inwestuje w rozwój handlu internetowego. Teraz może pochwalić się nową odsłoną swojego sklepu Kare24, która powstała dzięki współpracy z firmą i-systems. Planowane są dalsze działania mające na celu rozszerzenie aktywności firmy w tym obszarze.

Innowacyjne rozwiązania e-commerce coraz częściej stosowane są w branży meblarskiej. Tym razem skorzystała z nich znana na całym świecie marka Kare Design. Firma, we współpracy z i-systems, zdecydowała się na wdrożenie nowego systemu e-commerce.

KARE24.pl jest częścią grupy Design AG Anna Guenther. Marka Kare Design od 1981 roku oferuje
designerskie meble, oświetlenie oraz akcesoria dekoratorskie. Jej showroomy zlokalizowane są
nie tylko w Polsce (w Krakowie), ale również w Niemczech, Austrii i poza granicami Europy. Posiada
także 200 branżowych partnerów oraz 2000 odbiorców handlowych. Chcąc podążać za współczesnymi trendami, firma zdecydowała się na wdrożenie systemu e-commerce. Po przeprowadzonej analizie, wytypowane zostały funkcjonalności, dopasowane do specyfiki marek z sektora meblarskiego. Oprócz modułów, takich jak polityka rabatowa, czy kupon za zapisanie się do newslettera, nowy system e-commerce wyposażony jest w moduły stworzone specjalnie pod biznesowe potrzeby firmy. 

"Zdecydowaliśmy się na inwestycję w e-commerce, ponieważ na bieżąco śledzimy szybko zmieniające się trendy i staramy się do nich dopasować. Sprzedaż online daje coraz więcej możliwości i jest skutecznym kanałem dotarcia do klienta" - komentuje Anna Guenther, właścicielka Design AG.

Nowy system e-commerce sklepu internetowego KARE24.pl to kolejny krok w strategii rozwoju
firmy pod kątem sprzedaży online. Planowane są dalsze działania mające na celu rozszerzenie
aktywności firmy w tym obszarze.
Za wszystkie prace technologiczne odpowiada i-systems. Firma i-systems tworzy dedykowane
oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami,
włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie
rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu. W ostatnich latach firma dwukrotnie znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 500, jako jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ