PARTNER PORTALU
Solec Residence

Solec Residence

  • Autor: bm
  • 14 lip 2017 08:54 (aktualizacja: 17 lip 2017 10:52)

Nowa siedziba główna i showroom Grupy Fargotex w Warszawie

Grupa Fargotex będzie miała nową siedzibę główną - w Warszawie, w kompleksie apartamentowym Solec Residence. Znajdzie się tam również showroom firmy, w którym będą prezentowane najciekawsze kolekcje tkanin dekoracyjnych. Fargotex w nowym showroomie pokaże też dywany marki Carpet Decor.

W Solec Residence firma Fargotex kupiła największy lokal użytkowy o powierzchni 550 m². Jest to bardzo funkcjonalne miejsce prezentacji różnorodnych wyrobów przemysłowych i z taką też myślą lokal ten był projektowany. „Mamy dużą satysfakcję, iż sztandarowy lokal użytkowy Solca Residence przeszedł w ręce Grupy Fargotex. Cały Solec Residence jest na swój sposób wydarzeniem lifestyle'owym na stołecznej mapie ekskluzywnych apartamentowców i profil biznesowy naszego nowego partnera wpisuje się idealnie w ducha inwestycji Sawy na Powiślu. Grupa Fargotex, jako ceniony producent materiałów meblowych, znajdzie godne miejsce prezentacji swoich marek handlowych i ich produktów. Nawet architekci wnętrz i nabywcy apartamentów w Solcu Residence będą teraz mieli rzadką okazję, aby na parterze własnego domu zapoznać się z kolekcjami Fargoteksu, jakie być może znajdą zastosowanie w projektach wnętrzarskich ich apartamentów” - mówi prezes Sawy Apartments Marian Okręglicki.

Decyzję o nabyciu tego lokalu podjęliśmy ze względu na jego prestiżową lokalizację – w samym sercu stolicy, nad Wisłą, niedaleko Starego Miasta. Nasz nowy lokal w Solcu Residence będzie miał podwójny charakter. Stanie się główną siedzibą Grupy Fargotex, ponadto zaś będzie showroomem marek B2C, jakie znajdują się w naszym portfolio. Mowa o Cosmonovie, która oferuje tkaniny dekoracyjne dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz wsparcie dla projektantów i inwestorów obiektowych. Jest to oferta tkanin, z których wykonujemy zasłony, firany, narzuty bądź też poduszki. Drugą spośród marek B2C, jaka znajdzie swoje miejsce we wspomnianym showroomie będzie Carpet Decor. Jest to marka luksusowych dywanów. Znaczną ich część stanowią ręcznie wykonywane dywany wełniane. Cechuje je nietuzinkowy wygląd i najwyższa jakość” - mówi prezes Grupy Fargotex Józef Kosiorek.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ