Showroom Raumplus w Warszawie

Showroom Raumplus w Warszawie

  • Autor: bm
  • 12 wrz 2017 20:57 (aktualizacja: 14 wrz 2017 10:41)

Nowa strategia działalności Raumplus na rynkach zagranicznych i w Polsce

Firma Raumplus Polska zamierza rozwinąć obsługę projektów komercyjnych, zarówno na rynku polskim, jak i za granicą. Ma coraz więcej zleceń m.in. z Korei, Indii i Wietnamu. Spółka widzi przyszłość w rynku kontraktowym, co bynajmniej nie oznacza rezygnacji z segmentu klientów indywidualnych.

Raumplus już od dłuższego czasu dostarcza rozwiązania dedykowane deweloperom mieszkań, biur i hoteli. Wprowadzona w tym roku nowa strategia działalności firmy zakłada powiększenie udziału w rynku kontraktowym. 

"W segmencie indywidualnym zbudowaliśmy już silną pozycję na polskim rynku. Teraz chcemy bardziej rozwinąć obsługę projektów komercyjnych. Przekonują nas do tego duże zlecenia płynące od deweloperów z Dalekiego Wschodu. Mamy na koncie prestiżowe realizacje w Korei, Indiach i Wietnamie. Oczywiście interesuje nas również rynek polski. Z ciekawych realizacji możemy wymienić prestiżowy apartamentowiec Cosmopolitan w Warszawie, a także planowane inwestycje mieszkaniowe Polanki Park i Solna Apartamenty w Kołobrzegu. Zrealizuje je firma deweloperska Strojny, a ich obsługę zapewni nasz lokalny przedstawiciel firma Bokato" - mówi Agnieszka Tymińska, Prezes Zarządu Raumplus Polska.

Sprawną obsługę zleceń projektowych umożliwia zaplecze produkcyjne Raumplus. Stanowią je fabryki w Niemczech, Polsce i Chinach, które posiadają duże doświadczenie w obsłudze zleceń płynących z Europy i Azji. Polski oddział produkuje i dostarcza kompletne systemy przechowywania (garderoby, regały, szafy zintegrowane), systemy przedzielania pomieszczeń oraz różnego rodzaju drzwi – przesuwne oraz klasyczne. Siedziba firmy w Bremie koncentruje się na obsłudze m.in. takich klientów jak Microsoft, IBM, Hayat, Radisson, Kempinski,  Lotte, Samsung, Huindai, Daewoo.

Raumplus posiada szeroką i uniwersalną ofertę systemów do przechowywania. Kilkanaście rodzajów szaf, regałów i garderób w zależności od rodzaju wykończenia sprawdzi się zarówno w mieszkaniach jaki i hotelach. Do biur przeznaczone są różnego rodzaju szafy na dokumenty i ruchome regały. Istotną częścią oferty marki są systemy ścianek działowych i drzwi przesuwnych.

Dotychczas firma koncentrowała się głównie na ofercie skierowanej do klienta indywidualnego. Sprzedaż w tym kanale realizowana jest przez sieć ponad 100 punktów dealerskich znajdujących się na terenie całego kraju.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ