Sklep Vox w Gorzowie Wielkopolskim

Sklep Vox w Gorzowie Wielkopolskim

  • Autor: bm
  • 13 sie 2017 20:34 (aktualizacja: 14 sie 2017 10:40)

Nowe salony Vox w Siedlcach i Gorzowie Wielkopolskim

Firma Vox otworzyła w czerwcu i w lipcu 2017 dwa nowe salony z ofertą swoich produktów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Jeden z nowych punktów handlowych mieści się w Siedlcach, drugi – w Gorzowie Wielkopolskim. Klienci znajdą tam produkty nie tylko Vox, ale także innych renomowanych firm.

Salon Vox w Siedlcach to przestronne wnętrze zaprojektowane z myślą o wygodzie klientów. Tutaj czekają na nich doświadczeni doradcy, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązania. Radą służą także certyfikowane ekipy montażowe, które gwarantują prawidłową i trwałą instalację drzwi oraz podłóg. 

Salon z ofertą drzwi i podłóg Vox w Gorzowie Wielkopolskim ma nową lokalizację - przy ul. Koniawskiej 12A. Na powierzchni ponad 400 m2 można obejrzeć szeroką ekspozycję drzwi, podłóg oraz produktów komplementarnych renomowanych producentów. W salonie prezentujemy również wszystkie kolekcje VOX, np. podłogi naturalne Skandinavien, czy drzwi Modus oraz Supri. Warto zwrócić uwagę na pierwsze na rynku drzwi do personalizacji, czyli kolekcję Smart.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ