Fot. Black Red White

Fot. Black Red White

  • Autor: bm
  • 16 lis 2017 13:12 (aktualizacja: 17 lis 2017 14:35)

Nowy salon BRW otwiera się już 17 listopada w Lublinie

Od 17 listopada klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty handlowej, którą przygotowali dla nich inwestorzy centrum handlowego Skende Shopping w Lublinie. Jednym z największych najemców powierzchni handlowej została marka Black Red White, która od samego początku swojego istnienia związana jest z Lubelszczyzną.

Nowy salon Black Red White zajmie powierzchnię ponad 1 000 m2. Na miejscu będzie można zobaczyć wiele ciekawych produktów, w tym meble pokojowe, wypoczynkowe, szafy, dodatki i dekoracje. Nie zabraknie również najnowszej kolekcji mebli minimalistycznych oraz mebli kuchennych.

Wszyscy klienci, którzy odwiedzą salon Black Red White, będą mogli liczyć na atrakcyjne okazje cenowe. W promocyjnych cenach znajdą się m.in. artykuły do kuchni, takie jak komplet naczyń obiadowych, patelnie, czy noże. W wyjątkowych cenach dostępne będą również wybrane meble: stoły, krzesła, komody oraz materace. Dodatkowo w dniach od 17 listopada do 5 grudnia będzie można rozłożyć swoje zakupy na 50 wygodnych rat 0%. To dobra okazja dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują remont swojego mieszkania lub domu. Wszystkie osoby, które w dniu otwarcia, pojawią się w Skende Shopping, będą mogły wziąć udział w loterii organizowanej przez centrum handlowe. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród, a wśród nich m.in. 200 kart podarunkowych o wartości 50 zł do sklepu Black Red White.

Skende Shopping oraz najnowszy salon Black Red White znajdują się przy al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie. Otwarcie kompleksu zaplanowane jest na 17 listopada, godz. 10:00.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ