Otwarcie salonu firmowego Klose

Otwarcie salonu firmowego Klose

  • Autor: bm
  • 12 paź 2016 08:19 (aktualizacja: 13 paź 2016 08:28)

Nowy salon marki Klose - otwarty

Firma Klose otworzyła niedawno swój showroom w miejscowości Nowe nad Wisłą, w nowej lokalizacji przy ul. Fabrycznej. Oficjalnemu otwarciu towarzyszyły Dni Otwarte Pomorskiej Fabryki Mebli. Można było zwiedzić hale produkcyjne, a także skorzystać z licznych atrakcji, które przygotowano z okazji otwarcia salonu.

Ponad 2.500 m2 przestrzeni w salonie przy ul Fabrycznej 5 umożliwia prezentację szerokiej oferty Klose, ze szczególnym uwzględnieniem bogatej i zróżnicowanej oferty stołów i krzeseł. Przestronne wnętrze showroomu podzielono na kilkanaście funkcjonalnych stref i starannie zaaranżowano, co ułatwia klientom wyobrażenie możliwości aranżacyjnych i dostarcza inspiracji do kreowanie własnej przestrzeni domowej.

Bogata oferta mebli oraz duża dawka pomysłowych rozwiązań aranżacyjnych to nie wszystko – w salonie można skorzystać z darmowych konsultacji dotyczących aranżacji mieszkania, z możliwością zasięgnięcia porad projektantów i architektów, współpracujących z salonem w Nowem.
Salon w Nowem, podobnie jak firmowy showroom w Czersku, to miejsce, w którym będą się także odbywać wydarzenia adresowane do projektantów i architektów, m.in. spotkania z projektantami niemieckimi współpracującymi z marką Klose prezentujące nowości marki, czy informujące o trendach na targach (np. IMM Cologne).
W dniu premiery salonu w nowej lokalizacji swoje podwoje dla zwiedzających otworzyła również Pomorska Fabryka Mebli. Była to okazja do sprawdzenia jak wygląda proces produkcji mebli Klose „od kuchni.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ