Biznesmeblowy.pl

Showroom Euforma w Warszawie. Fot. Euforma

Nowy showroom Euforma w Warszawie

  • Autor: mg
  • 13 paź 2016 14:22 (aktualizacja: 18 paź 2016 10:43)

We wrześniu br. Euforma otworzyła swój drugi showroom, tym razem w Warszawie. Można w nim znaleźć meble, oświetlenie oraz dodatki polskich marek, zarówno już rozpoznawalnych na rynku, jak i mniej znanych. Za aranżację przestrzeni odpowiada Paulina Kasprowicz z pracowni meinDesign.

Marcin Różański i Rafał Krukowski, właściciele Euformy, widząc sukces showroomu w Bydgoszczy, postanowili otworzyć kolejny punkt, tym razem w Warszawie. Podobnie jak w Bydgoszczy, także w stolicy możne znaleźć kompleksowy asortyment artykułów przeznaczonych do aranżacji wnętrz. Showroom oferuje produkty blisko 40 polskich marek, zarówno tych już rozpoznawalnych, jak Noti czy Comforty, jak i mniej znanych, np. Borcas, Hop Design czy Loftdecora.

Od początku chcieliśmy, żeby Euforma inspirowała swoich klientów, była miejscem, w którym mogą czuć się swobodnie. Jesteśmy showroomem, do którego klienci przychodzą nie tylko, kiedy mają potrzebę konkretnego zakupu, ale również po to, żeby porozmawiać o swoim pomyśle na wnętrze. Siadamy wtedy przy kawie i rozmawiamy o możliwych rozwiązaniach. Próbujemy dobrze zrozumieć, jakie są oczekiwania klienta, żeby móc jak najlepiej przygotować dla niego ofertę. Klient ma czas, żeby przymierzyć się do mebla, obejrzeć dostępne wykończenia, tkaniny, dopasować inne elementy wykończenia - mówi współwłaściciel, Marcin Różański.

Showroom zlokalizowany jest na Starym Mokotowie, w budynku z 1951 roku. Wysokie wnętrza i okna w pomieszczeniu głównym kojarzą się z postindustrialnym klimatem i ten fakt postanowiła wykorzystać projektantka, Paulina Kasprowicz z pracowni meinDesign, w swojej koncepcji projektowej. Na całość, czyli 150 m2, składają się cztery pomieszczenia ekspozycyjne - jedno większe i trzy mniejsze z zaaranżowanymi pokojami dziennymi. Największe pomieszczenie stanowi główną, otwartą ekspozycję mebli, lamp i dodatków wraz z wydzielonym miejscem do pracy architekta z klientami.

Euforma to miejsce przyjazne dla architektów i projektantów wnętrz. Przygotowaliśmy dla nich strefę pracy, gdzie mogą razem z klientem omówić projekt. Udostępniamy im wzorniki tkanin i wykończeń oraz modele 3D, co pozwoli przybliżyć efekt końcowy projektu. Stawiamy również na profesjonalną obsługę naszych klientów, każdy może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony naszych pracowników - mówi współwłaściciel, Rafał Krukowski.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce