Biznesmeblowy.pl

Salon sieci Agata na Targówku. Fot. Agata

Otwarcie nowego salonu sieci Agata

  • Autor: mg
  • 09 lis 2016 09:02 (aktualizacja: 09 lis 2016 09:03)

18 listopada br. odbędzie się oficjalne otwarcie nowego, już drugiego w Warszawie, salonu sieci Agata, który powstał na terenie Parku Handlowego Targówek. Jego powierzchnia obejmuje 25 tys. m2, czyli ponad dwa razy więcej niż w przypadku otwartego w czerwcu br. sklepu w Częstochowie.

W salonie, który będzie zajmował dwie kondygnacje, znajdzie się ponad 20 tys. mebli i artykułów wyposażenia wnętrz pochodzących od ok. 300 producentów z Polski i z zagranicy. Ekspozycja będzie składać się z prawie 200 aranżacji różnych pomieszczeń, a w specjalnie wydzielonej, liczącej 2 tys. m2, Strefie Premium znajdą się markowe meble od producentów z Włoch i Niemiec.
 
Z okazji otwarcia od 18 do 24 listopada br. będzie obowiązywać specjalna gazetka promocyjna, w której znajdą się dziesiątki produktów w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, do 20 listopada br. w całej Polsce trwa promocja „Rabaty do 20% albo 50 rat 0%”, która będzie też obowiązywała w nowym salonie. Dzięki temu klienci w weekend otwarcia będą mogli zakupić wybrany asortyment po obniżonych cenach lub skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego. 

Sklep na terenie Parku Handlowego Targówek jest już 20. salonem Agata w Polsce i kolejnym, który powstał w oparciu o nową identyfikację wizualną sieci. Agata to firma z ponad 60-letnimi tradycjami na polskim rynku meblarskim. Jej nowoczesne salony meblowe zlokalizowane są w największych miastach w Polsce i każdego roku odwiedza je kilka milionów klientów. W 2016 roku sieć Agata otrzymała "Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości" w kategorii „salony meblowe”.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce