Biznesmeblowy.pl

Otwarcie showroomu marki Olta w Białymstoku. Fot. Mariusz Golak

Otwarcie showroomu marki Olta w Białymstoku

  • Autor: mg
  • 03 paź 2016 10:11 (aktualizacja: 03 paź 2016 11:38)

W Białymstoku 29 września br. został uroczyście otwarty nowy showroom marki Olta, oferujący meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Znajdują się w nim nie tylko meble marki Olta, ale także produkty znanych włoskich producentów, takich jak np. Alfitalia, Miotto i Pedreli.

Do zlokalizowanego przy ulicy Kijowskiej 7 w Białymstoku showroomu w czwartkowe popołudnie przybyło kilkudziesięciu architektów i projektantów wnętrz. Pretekstem było uroczyste otwarcie nowego sklepu meblowego marki Olta, producenta mebli tapicerowanych.

Ekspozycja salonu firmowego Olta przypomina gustownie zaaranżowane wnętrze mieszkalne. Prezentowane meble tworzą wrażenie domowego zacisza. Właśnie takie było założenie jego właścicieli, Krzysztofa i Katarzyny Zawistowskich, którzy chcieli stworzyć miejsce zrywające ze stereotypowym postrzeganiem salonu meblowego. Nic dziwnego, że otwarciu showroomu patronowało hasło "Slow life", które zachęcało do smakowania życia w jego najlepszych aspektach. Aranżacja komfortowego, a przy tym gustownego wnętrza jest właśnie jednym z przejawów "Slow life".

Jak zdradził Krzysztof Zawistowski, właściciel marki Olta, firma pojawi się jako wystawca na prestiżowych międzynarodowych targach meblowych IMM, które odbędą się w Kolonii w dniach 16-22 stycznia 2017 roku. Jednocześnie Olta będzie obecna na przyszłorocznym "Salone del Mobile" w Mediolanie, wiosennym święcie światowego designu.

W niedalekiej przyszłości salon firmowy Olta będzie pełnił funkcję nie tylko punktu handlowego, ale również ma się stać miejscem, w którym będą się odbywały cykliczne spotkania projektantów oraz architektów. Przy tym będzie tam można kupić nie tylko jakościowy produkt, ale i otrzymać profesjonalną poradę z zakresu aranżacji wnętrz.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce