Salon marki Stokki Home w gdańskiej Galerii Metropolia. Fot. Stokki Home

Salon marki Stokki Home w gdańskiej Galerii Metropolia. Fot. Stokki Home

  • Autor: mg
  • 27 paź 2016 10:53 (aktualizacja: 27 paź 2016 11:26)

Pierwszy w Polsce salon Stokki Home

Meble i artykuły wyposażenia wnętrz oferowane są w pierwszym w Polsce sklepie marki Stokki Home. Został on otwarty w październiku br. w gdańskiej Galerii Metropolia. Na powierzchni blisko 1000 m2 w atrakcyjny sposób zostały wyeksponowane rozwiązania przeznaczone zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. 

Stokki Home to salon z wyposażeniem wnętrz, który oferuje zarówno meble, jak i artykuły wyposażenia wnętrz. Marka powstała z myślą o miłośnikach nowoczesnego designu. Produkty eksponowane są na powierzchni blisko 100o m2. Uwagę zwraca aranżacja sklepu, która w zamyśle projektantów ma być jednocześnie inspiracją do aranżacji własnych wnętrz przez klientów. Wiele produktów dostępnych jest w pojedynczych, limitowanych seriach. Wśród mebli oferowanych w sklepie Stokki Home można znaleźć propozycje zarówno dla miłośników klasycznych rozwiązań, jak i nowoczesnych.

 


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Maksi, 2017-08-09 14:16:30
    Super sklep, świetny asortyment, dość duży ale sprytnie zaaranżowany, świetna obsługa i jeszcze raz - przepiękne mebelki. Szczególnie lampy i krzesła i inne dodatki! Polecam gorąco!