Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: Beata Michalik
  • 03 sty 2017 09:18

Polska branża zbroi się - o produkcji mebli tapicerowanych

Jednym z tematów, które podejmiemy podczas Forum Branży Meblowej (16 lutego 2016, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach) będzie znaczenie najnowszych technologii w produkcji mebli tapicerowanych. Człowiek czy maszyna - w co przede wszystkim warto zainwestować?

Forum Branży Meblowej będzie towarzyszyć drugiej już edycji „4 Design Days” w Katowicach. Jest to największe w roku wydarzenie skupiające branże związane blisko z designem, projektowaniem, aranżacją wnętrz, nieruchomościami. To tutaj spotkają się wszyscy zainteresowani zarówno obiektami użyteczności publicznej, jak i mieszkaniami Polaków.

Forum Branży Meblowej to cykl trzech paneli dyskusyjnych, w których zostaną poruszone tematy ważne dla branży. Pierwszy z nich, pod hasłem „Sukces mierzony w kilogramach to nie koniec drogi” to dyskusja na temat polskich mebli na rynkach zagranicznych i wyzwań, jakie stoją przed eksporterami. W drugim („Polska branża zbroi się”) poruszymy temat optymalizacji produkcji mebli tapicerowanych i rozwoju związanych z nią technologii. Trzeci temat - „Krzesło biurowe nie jedną ma formę” - to zagadnienia związane z wzornictwem mebli biurowych i tym, jak przekuć ciekawy design na sukces w biznesie.

Forum Branży Meblowej w Katowicach będzie również okazją do uhonorowania zwycięzców konkursu „Meble Plus – Produkt 2017”, a także laureatów rankingów „Człowiek Roku 2016” oraz „Firma Roku 2016”. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się bowiem uroczysta Gala Konkursowa, podczas której wręczymy pamiątkowe statuetki i dyplomy.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ