Stołek ze schowkiem firmy Biedronka. Fot. Biedronka

  • Autor: mg
  • 22 cze 2017 09:09 (aktualizacja: 22 cze 2017 10:13)

Popularny dyskont wzbogacił swoją ofertę mebli

Sieć dyskontów Biedronka wzbogaciła swoją ofertę o nowe meble. Wcześniej sprzedażą mebli zajmowała się okazyjnie, proponując między innymi meble szkolne, biurowe czy kuchenne. Najnowsza akcja promocyjna odbywa się pod hasłem "Wnętrze w stylu skandynawskim".

Jak IKEA chce sprzedać więcej mebli przez Internet?

Meble do swojej oferty Biedronka wprowadzała już wcześniej. Były wśród nich między innymi meble kuchenne, szkolne czy biurowe. Ich największym atutem była przede wszystkim przystępna cena. Do produkcji wykorzystywano najpopularniejsze materiały, a wzornictwo mebli nie było zbyt wyszukane. Obecna akcja promocyjna, odbywająca się pod hasłem "Wnętrze w stylu skandynawskim", jest inna. Oferowane meble zwracają uwagę designem, za którym idzie również wyższa cena. Meble wpisują się w coraz bardziej lubiany przez Polaków skandynawski minimalizm, stojący pod znakiem prostych, ale przemyślanych form i udanego połączenia wzornictwa oraz funkcjonalności.

Póki co oferta nie jest jednak zbyt bogata. Uwagę zwracają miedzy innymi designerskie stołki, które jednocześnie mogą być meblem do siedzenia, schowkiem do przechowywania, ale też dekoracją wnętrz, fotel o oryginalnej formie, którego konstrukcja została wykonana z drewna bukowego oraz minimalistyczny stolik kawowy.

Właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce jest firma Jeronimo Martins Polska. Posiada ona ponad 2.720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Sieć obecna jest na polskim rynku od ponad 20 lat i współpracuje z ponad pięciuset polskimi partnerami handlowymi. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 60 tys. pracowników.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ