PARTNER PORTALU
T53, Klose

T53, Klose

  • Autor: bm
  • 23 sie 2017 09:58 (aktualizacja: 24 sie 2017 11:55)

Przegląd zestawów do jadalni - 40 propozycji polskich producentów

Proste formy w naturalnych odcieniach drewna, biel w wysokim połysku lub szklany blat, tradycyjne cztery nogi, a może postument? Rodzajów stołów jadalnianych jest wiele, podobnie jak materiałów, z których można je wykonać. Jeśli dołożymy do tego dodatkowe meble w postaci krzeseł, witryn i komód – jadalnię możemy uznać za urządzoną.

Czytaj też: Modułowe meble wypoczynkowe

ORLAND

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Klasyczny styl, finezyjnie wykonane wykończenia oraz niepowtarzalny urok naturalnego drewna to cechy jadalni Orland. Praktyczny stół posiada funkcję rozkładania blatu, który można zwiększyć aż do długości 360 cm. Wnętrze jadalni uzupełnią liczne szafki, witryny oraz komody, dostępne w trzech kolorach do wyboru.

POSSI

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Blat i nogi stołu dostępne są w 3 uniwersalnych kolorach, które można dowolnie ze sobą łączyć – biały, dąb san remo jasny oraz szary wolfram. Dzięki funkcji rozkładania blatu można w dowolnej chwili zwiększyć jego długość nawet do 190 cm. Bukowe nóżki krzeseł dostępne są w 3 wybarwieniach, a tkanina obiciowa (ekoskóra) w 5 kolorach.

GENT

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Masywny stół w ciepłym kolorze dąb stirling z widocznym rysunkiem słojów i wyczuwalną fakturą prawdziwego drewna. Blat posiada praktyczną funkcję rozkładania do 200 lub 240 cm. W kolekcji Gent znajdziesz również inne meble niezbędne do wyposażenia jadalni, takie jak komody czy witryny z efektownym i energooszczędnym oświetleniem LED.

ATLANTA

Dekort

CHARAKTERYSTYKA: Meble są wykonane z drewna litego dębowego z elementami z płyty w naturalnej okleinie dębowej. lch powierzchnie wykończone są olejem i woskiem. Zaokrąglenia i podfrezowane krawędzie dodają kolekcji lekkości. Elementy drewniane są dodatkowo szczotkowane w celu uwypuklenia usłojenia. Projektant: Bartłomiej Ostrowski.

KARDAMON

Dig Net Lenart

CHARAKTERYSTYKA: Monolityczne, masywne bryły w ciepłym, naturalnym wybarwieniu połączono z metalowymi, industralnymi uchwytami. Pojemne witryny i komody doskonale wyeksponują niezbędne wyposażenie. Opcjonalne, energooszczędne oświetlenie ledowe stworzy klimatyczną przestrzeń. Rozkładany stół pozwoli na oszczędność przestrzeni.

 KOLOS

Hubertus

CHARAKTERYSTYKA: Jest jednym z najdłuższych stołów aktualnie dostępnych na rynku. Stabilność i kompaktowa budowa to tylko niektóre zalety tego stołu. Dzięki zastosowaniu prowadnicy synchronicznej oraz czterech wkładek (każda ma długość 63 cm), istnieje możliwość płynnego rozsuwania stołu na długość od 160 do 412 cm.

PERFETTO

Hubertus

CHARAKTERYSTYKA: Stół składa się z solidnej konstrukcji utworzonej z 4 belek w kształcie graniastosłupów, podstawą jest płyta o zarysie ściętego ostrosłupa. Na konstrukcji, wykonanej z płyty MDF pokrytej wysokopołyskową matą akrylową umieszczono blat z zaokrąglonymi krawędziami. Stół można wydłużyć do 208 cm lub 256 cm.

LINOSA 3

Hubertus

CHARAKTERYSTYKA: Wkładki do rozkładania stołu znajdują się pod owalnym blatem, którego krawędź została wykończona dwustopniowym obrzeżem. Dzięki temu, powierzchnia blatu przypomina przyklejoną taflę szkła. Blat utrzymują dwie nogi w kształcie graniastosłupów trójkątnych, które połączono trzema profilami chromowanymi.

URBINO

Hubertus

CHARAKTERYSTYKA: Na uwagę zasługuje lekka konstrucja podstawy, która składa się z 6 dźwigarów. Ich zaokrąglone krawędzie wewnętrzne oraz zaokrąglone krawędzie blatu tworzą doskonale dopasowaną kompozycję. Cztery kombinacje kolorystyczne dają wiele możliwości wykorzystania i aranżacji współczesnych wnętrz.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ