Fot. IKEA

Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 26 paź 2016 09:32 (aktualizacja: 26 paź 2016 11:10)

Rozpoczęła się budowa sklepu IKEA w Lublinie

W Lublinie wmurowano już kamień węgielny pod budowę obiektu handlowego - pierwszego we wschodniej części kraju i jednocześnie dziesiątego z kolei w ramach szwedzkiej sieci w Polsce. Otwarcie obiektu zaplanowano na koniec 2017 roku. Sklepowi sieci IKEA będzie towarzyszyło duże centrum handlowe.

Sklep zaprojektowali projektanci pracowni Archmo Architekci, zaś centrum handlowe - biuro MWM Architekci. Zielone otoczenie sklepu i centrum handlowego IKEA zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wkomponowało się w lokalny krajobraz Lubelszczyzny.

Nabór pracowników do nowego sklepu IKEA już trwa. Pracę może tu znaleźć nawet kilkaset osób. Poszukiwani są pracownicy między innymi do działów: sprzedaży, logistyki i obsługi klienta, a także osoby do obsługi stanowisk kasowych.

Centrum Handlowe, którego otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2017 roku, będzie liczyło aż 57.500 m2 powierzchni handlowej. IKEA Centres Polska S.A. podpisała umowy z kolejnymi najemcami. Dzięki nim klienci będą mogli skorzystać nie tylko z szerokiego asortymentu produktów przemysłowych, spożywczych i odzieżowych, ale również z bogatych usług, w tym pielęgnacyjnych i turystycznych.

Czytaj więcej: Propertydesign.pl


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ