Salon Agata na warszawskim Targówku. Fot. Agata

Salon Agata na warszawskim Targówku. Fot. Agata

  • Autor: mg
  • 30 marz 2017 11:36 (aktualizacja: 30 marz 2017 11:50)

Rozpoczęto budowę kolejnego salonu meblowego

Sieć salonów meblowych Agata rozpoczęła budowę kolejnego punktu handlowego. Najnowszy sklep powstaje własnie w Nowym Sączu przy Alei Piłsudskiego. W dwukondygnacyjnym salonie będą dostępne zarówno meble, jak i artykuły wyposażenia wnętrz. Jego aranżacja powstała według nowego konceptu marki.

Nowy sklep sieci Agata powstanie w Nowym Sączu na działce, która kiedyś należała do Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych. To drugi salon tej marki (po krakowskim), który będzie funkcjonował na terenie województwa małopolskiego. Dwukondygnacyjny punkt handlowy będzie miał powierzchnię 7,2 tys. m2. Na parterze znajdą się sale sprzedażowe i magazyny, zaś na piętrze - ekspozycje. Na zaaranżowanych zgodnie z nowym konceptem marki ekspozycjach będą prezentowane zarówno meble, jak i artykuły wyposażenia wnętrz polskich i zagranicznych producentów.

Agata posiada już 20 wielkopowierzchniowych salonów meblowych. Ostatnim z dotychczas otwartych był sklep, który powstał na terenie Parku Handlowego Targówek. Jego oficjalne otwarcie miało miejsce w listopadzie 2016 roku.

Agata to firma z ponad 60-letnimi tradycjami na polskim rynku meblarskim. Jej nowoczesne salony meblowe zlokalizowane są w największych miastach w Polsce. W 2016 roku marka otrzymała "Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości" w kategorii „salony meblowe”.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ